| Prokopchuk_Alexandrina_2000 a întrebat:

Intrebari pentru baieti cum ati dori sa fie iubita voastra?(calitati fizice si morale)

8 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Sa fie draguta,sincera,glumeata,sa nu ma insele cu altul, iar frumusetea vine de la mama natura, bine, sa nu fie nici baba cloanta, privitor la aspect happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nici grasa, dar nici slaba
preferabil bruneta, nu imi plac blondele in general, dar cateva din scoala mi se par chiar dragute
sa aiba fund, sanii nu prea ma intereseaza, dar sa nu fie blana laughing)
sa fie sincera, inteligenta si sa nu fie geloasa
cam greu cu o fata inteligenta sa fie sincera laughing))

| corbulalbrosu a răspuns:

Miniona,titrata,fara inhibitii, noncomformista.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si cel mai important fara prejudecati

| LoveSleep a răspuns:

Drăguță, isteață și sinceră smug

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

Frumoasa, bruneta, cu ochi caprui sau albastri, relativ inalta (macar 1.64), sa fie acolo buna/sexy (sti la ce ma refer), desteapta, cu simtul umorului, sa nu fie geloasa din orice, sa nu fie pe interes de bani sau orice alt ceva, si sa ma iubeasca!