| dragutzik19 a întrebat:

Fetelor ce calitati apreciati la baieti? Fizice si moralehappy

Răspuns Câştigător
| flyuuuuuuuu a răspuns:

1.Increderea
2.Sinceritatea
3.Fidelitatea
4.Simtul umorului
5.Comunicarea
6.Istetimea
si fizic
1.sa fie putin mai inalt ca si mine
2.sa arate cat de cat ok
3.sa lucreze la o banca, o agentien de turism cat de cat decent
4.am spus mai sus asa pentru ca oameni care lucreaza in asfel de locuri se imbraca la costum in general elegant la patru ace

12 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

La mine, de frumos ce eram, erau atente la cit de mari erau buzunarele si eu le umpleam din plin cu pietroaie.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sa aiba masini, avioane, elicoptere, piscine, case si sa fie cat mai mult plecat sa mi fac de cap cu cine vreau!

| szergiu a răspuns:

Sa iti spun eu ce le place fetelor la un baiat :
-In primul rand INCALTAMINTEA! Suna bizar nu? Ei bine nu este fetele se uita extrem de des la acest lucru, ele vor ca un baiat sa fie bine incaltat si incaltamintea lor sa para tot timpul noua
-Vestimentatia[imbracamintea] - Suna putin mai normai decat ce am scris mai sus - Ele observa foarte usor daca tricoul/bluza sau camasa ta este calcata si acest lucru le place foarte mult si da dovada ca baiatu este ingrijit si ca stie ce vrea. Daca tricourile sau restul sunt sifonate/patate fete trec cu vederea dar ATENTIE! NU UITA![concluzie : nu le plac hainele sifonate sau patate] - Spre deosebire noi baietii suntem indiferenti daca in cercul nostru de prieteni unul sau mai multi baieti au pantalonii sau tricoul patat.]
-Mirosul/Parfumul - Este CEL mai important lucru - Ele se simt oarecum seduse de un miros atragator si le place ca un baiat sa miroase bine - Daca vrei sa ai un parfum bun iti recomand sa mergi la un magazin si sa iti alegi un parfum care iti place si mai bine ar fi daca ai fi insotit de o fata si ea sa iti aleaga parfumul
-Freza/Parul- Nu conteaza daca ai parul mic/mare atat timp cat iti sta bine - Insa conteaza foarte mult aspectul lui. Sa fie ingrijit, sa nu fie cleos sau sa nu aiba matreata.
-Zambetul-Un accesoriu foarte important - Din momentul in care zambesti in fata unei fete si te uiti in ochii ei ea va sti instant ca i`ai spus un "da".
-Simtul Umorului-Foarte important si acesta - Este important sa creezi o atmosfera cat mai placuta in prezenta fetei si sa o faci sa simta bine cu glume de orice natura [uneori si de natura sexuala dar nu prea mult ca sa nu pari un obsedat] - Unele fete adora lucru asta la un baiat chiar daca aspectul fizic nu este foarte bine dezvoltat
-Personalitatea-Personalitate difera de la fata la fata de exemplu daca o fata de la tara vrea un orasean cu bani sau care sa o iubesca o fata de la oras dintre un baiat de la tara si un baiat de cartier care injura/scuipa/vorbeste urat ar alege baiatu de cartier. De ce?-Pentru ca le place sa fie dominate psihic! si vor un baiat care sa conduca relatia.
-Daca vrei sa ai o fata la degetul mic iti dau un sfat FOARTE DES UTILIZAT : incearca sa mergi pe principiul "Te iubesc! Dar ma enervezi!" - In ce consta acest principiu? Pai din momentul ce iubesti o fata si si ea te simtizeaza pe tine ai putea sa incerci acest principiu adica sa ii spui fetei vorbe cum ar fi " Lasa-ma in pace" "Pleaca de aici" "Nu ma mai enerva" - Respectiva automat se v-a simti jicnita si va incepe sa simta o oarecare atractie fata de tine.
[ID-ul meu este s. zergiu - daca mai ai nevoie de alte sfaturi legat de fete sau alte lucruri adauga-ma in lista. - este valabil pentru oricine vede acest raspuns.]

| Simona a răspuns:

Ca fizic nu cer multe...nu am pretentii sa aiba patratele etc laughing
Vreau doar sa fie simpatic, de treaba si sa ma inteleaga...

| LittleDrop a răspuns:

Fizice: doar sa fie putin mai inalt decat mine si arate cat de cat bine, nu vreau model dar nici ugly de tot laughing
Morale: sa ne intelegem, sa avem incredere unul in altul, sa fie fidel si sincer.

| Annd a răspuns:

Inteligent
Sincer
Educat
Sa fie capabil intr-un domeniu(sport,muzica,dans,etc)
Sa fie intelegator
Sa nu fie,, streetboy,, dar nici prea speriat
Sa fie surprinzator
Romantic
Simtul umorului, folosit cand trebuie
Sa aiba un look serios

| Pufi02 a răspuns:

Sa fim in primul rand prieteni,sa ma inteleaga,sa fie romantic,sa stie sa ma castige,sa aiba incredere, sa fie sincer, sa fie fidel

| ionyionelutza a răspuns:

1sa fie fidel, 2sa aiba incredere, 3sa ma inteleaga, 4sa nu fie nici prea romantic dar nici prea dezinteresat de chestia asta, sa stie sa imi atraga atentia, sa imi arate ca ma iubeste dar sa stie sa se impuna si fizic sa arate ok

| justme97 a răspuns:

Sa fie dragut, intelegator sa stie sa se decurce(descurzaret), cu simtul umorului...
si cel mai important sa am iubeasca
:X

| ana_2324 a răspuns:

Pai trebuie sa fie amuzant, sa nu fie mincinos si la calitatile fizice nu sunt prea pretentioassa dar nu vreau sa fie o sperietoare!

| cOry_1726 a răspuns:

Fizice:dragut sa se imbrace mishto.morale:intelegator,destept.happy

| ruxica a răspuns:

Pai fizic sa fie musculos si foarte dragut si psihic sa fie destept, amuzant si sa stie sa ma faca sa ma simt bine cand sunt langa el