| angel3 a întrebat:

Cum a arata fata perfecta pentru voi baieti? calitati fizice dar si morale...happy funda pentru cel mai sincer raspuns

Răspuns Câştigător
| Tron a răspuns:

Poi...sa fie de statura cat de cat aproape de-a mea,sa ne putem saruta normal,sa nu fie grasa (cine ar vrea?), dar nici slaba rau de tot, ci doar normala.Nu ma intereseaza formele, culoarea parului sau a ochiilor.Nu ma intereseaza unde sta, in ce casa sau oras sau ce lucreaza parintii ei.As vrea sa fie o fata care sa nu o intereseze cat mai e minutul la solar sau sa stea toata ziua pe mess sau hi5 punand poze stand langa soba de teracota cu ochelari in soare in casa.Cineva cu care sa pot sa trec peste toate,bucurii si necazuri sa le impart cu ea,sa ii placa filmele, desenele, jocurile pe pc si cele ale dragostei.Sa nu se supere daca o ud cu apa dimineata ci din contra sa rada si sa ma ude si ea.Sa nu imi faca un anumit program,sa nu tinem cont de ora,cand sa dormim sau cand mancam,sa asculte muzica (majoritatea genurilor),sa-i placa misterul,sa fie cat de cat isteata,sa nu fie inchisa la minte, sa vrea sa afle cat mai multe, sa vina mereu cu ceva nou si sa nu fie diferenta intre noi mai mult de 5 ani.Sa-mi danseze provocator cand iese de la dus, sa dea muzica la maxim, zambind spunandu-mi ca are chef de nebunii.Sa nu fie materialista, cat de cat cu bunul simt sa se imbrace mereu cum simte dar nu numai adepta unui stil ca m-as plictisii.Sa nu fumeze, sa ii placa ordinea si sa ma iubeasca asa cum as iubi-o si eu.Sa fie ea, doar ea...asa cum simte.

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Sincer crezi ca in ziua de azi baietii mai analizeaza calitatiile morale? raised eyebrows

baietii se uita in primul rand la fund si sanihappy

mai sunt unii care se uita si la calitatiile morale asa cum spui tu
dar sunt ff rari happy

| Near a răspuns:

Corp subtire, suplu, dotata dar nu exagerat. sa nu fie miss world 2012. sa fie sincera, cuminte, inteligenta, cateodata sa preia controlul [eu sunt mai timid de felul meu big grin]. sa nu fie prea intepata. sa nu fie ipocrita cu mine, sa nu minta doar pentru ca totul sa iasa bine. sa fie sincera. chestii pe care le gasesti peste tot pe net. big hug tongue sper ca te-am ajutat