| IrinaAniri a întrebat:

Baieti, ce intelegeti voi printr-o iubita prea posesiva?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu îți controlează viața!
Pa, pa.

| RAY a răspuns:

Paranoica din fire sa te sune din 5 in 5 minute sa te sacaie tot timpul sasi vorbeasca non stopul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie din care nu trebuie nimeni sa guste. E groaznic vine tot dupa tine, mai mereu o vezi prin preajma, nu poti sa rasufli. Daca vorbesti cu alte fete apar scandaluri. E geloasa ''de ce ai stat cu alea?'', ''cine e aia?''... si asa mai departe. Nu accepta prietenii lui, i-se par niste tacaniti. Te suna din minut in minut.

| Vi003 a răspuns:

Se vrea stapana pe buzunarele bietului om.