| lacrimi a întrebat:

Ce intelegeti printr-o relatie transparenta cu persoana iubita?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O relatie in care nu ai nimic de ascuns.

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

@lacrimi.sunt sigur ca tu habar nu aveai ce inseamna relatie transparenta.

nony
| nony a răspuns:

Raspunsul meu era o ironie la intrebarea ta.numai daca stiai ce inseamna transparent iti era logic ce inseamna o relatie ¨clara¨.
Pacat ca nu ai mai asteptat mai multe pareri, iti explicam eu in alt fel kiss.
pa pa.

| lacrimi explică:

@nony. am vrut sa vad pareri happy.la urma urmei, prin ceva transparent vezi tot, nu e nimic de ascuns, deci nu e asa greu sa-ti dai seama, dar daca tu zici ca nu stiam, este parerea ta si o respect happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O reatie reusita si vesnica.Doamne -ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie in care porti chestii transparente.
si persoana iubita poarta si ea chestii transparente.