| aeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

BAIETI! ce lucruri v-ar determina sa cereti o fata in casatorie va doriti sa ramana a voastra sa va devina sotie

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La un moment dat, ajungi la un prag de maturitate. Daca atunci exista si o relatie stabila in care tu crezi ca ea este aleasa si mai ai si o situatie materiala pe care te poti baza pentru viitor, atunci se poate face pasul spre casatorie.

| Hopefree a răspuns:

Sincer,ca sa cer o fata in casatorie pe mine m-ar determina iubirea pe care i-as purtao pentru ce este ea.Ce are in suflet si cum se comporta cu mine.