| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand iubita voastra dupa 2 luni de relatie insista sa ii cereti sa se mute la voi? Sau in cazul in care o tot chemati la voi acasa si a inceput sa isi aduca lucruri si sa vina neinvitata cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| jhonnybravo69 a răspuns:

O arunci afara, gasesti alta, daca nu, aia e

8 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Dacă ne înțelegem bine eu aș lăsa-o să se mute la mine, până la urmă, încercarea moarte n-are și nu știi ce iese. Să nu mai menționez că aș avea parte și de sex zilnic dup-aia big grin
Cam după vreo două luni m-am mutat și eu cu partenera actuală împreună și uite că sunt aproape însurat...

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru mastadont):

Te-ai grabit ca fata mare

| mastadont a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ce să fac dacă nu pot sta fără... happy

| LostForForever a răspuns:

Uneori ești prea nebun de unde ai atâtea întrebări atâta de handicapate laughing))

| CristianPetre2002 a răspuns:

Eu ii spun da dc nu mi ar face placere chiar happy

| Emma24dsxd a răspuns:

Deci ai pus o intrebare baietilor : dar nu ma pot abtine..sorry laughing Este clar ca tipa incepe sa se ataseze de tine si vrea sa petreaca mai mult timp cu tine.dar este clar ca este prea repede ...stai de vb cu ea, exlica i ca mai trebuie sa treaca un timp sa va cunoasteti, bine depinde de ce vrei si tu., la mine dn experienta s-a terminat destul de urat tot din graba.

| Fatadezahaaar a răspuns:

Daca nu vrei, vorbesti cu ea si ii explici ca ti se pare prea devreme

| mormoloc123 a răspuns:

Zic sa o bati