| Friscaaa547 a întrebat:

baietii.thinking cum va place sa fiti sarutati thinking care ar fi fata `perfecta` pentru voi. la prima intalnire cum ar trebbui sa se comporte. cine sa sarute prima oara.thinking

2 răspunsuri:
| AvEnGeR6532 a răspuns:

Eu sunt fata. deci iti spun ca nu exista fata perfecta fiecare are un defect al lui nimeni nu e perfect. iar in privinta comportamentului sa fie natural... si nu cred ca de prima oara te saruti treptat cu cat te cunosti mai bine cu atat vine mai multa dragoste pentru persoana respectiva si o iubesti din ce in ce mai mult! FUNDA!?

| xProxy a răspuns:

RoxxyMaa sunt de acord cu ce ai spus!