| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca se "ascunde" in spatele unei adolescente cu fantezi sexuale care presupun sexul in 3 (cu doi baieti) si sexul dus pana in punctul in care ea lesina?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Se ascunde o dorinţă "sălbatică" de a face sex, o dă în "nimfomanie" dar poate cuvântul e destul de exagerat, asta nu ştiu să-ţi zic, oricum e dornică de experienţe tipa laughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele au aceleasi fantezii ca ale noastre dar asteapta sa le-o bagi fortat ca pe calea cea buna nu merge, mi-ar placea sa dau cu ele de pamant cand le vad dar trebuie sa respectam niste legi in lumea asta

| RAY a răspuns:

Duhuri necurate, trebuie bagata in masina de spalat si spalata bine de duhuri sau chemat 7 preoti potenti care sa o exorziseze

| Violleta2022 a răspuns:

Perversitati sexuale, pornografie, nimfomanie... evident, dereglari de comportament.

| OldSoul a răspuns:

Suna a Vaslui laughing

| Donsavas a răspuns:

Nimfomanie,clar. Nu e deloc exagerat. E o boala cat se poate de serioasă. Nu poti sa accepti un asemenea "viol" până în punctul în care LESINI.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Donsavas):

Meh. nu ştiu ce să zic, e excitată la nivel 999 să zic aşa.

Treaba ei cum o face, cu câţi o face şi cât o face, eu unul n-aş accepta o iubită ca asta sincer să fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nymphomaniac

| Kerre a răspuns:

Se ascunde o persoana obsedata de a face unele lucruri in loc sa se gandeasca la scoala sau la altceva.