| Morbid a întrebat:

Baieti cum va dati seama daca o fata este virgina? Sau cum va place? Sa se lase greu sau usor? Chiar credeti ca o fata daca primeste poze nude sau cu penisul pe Instagram sau retelele de socializare, aia se lasa greu sau va dã block este o fata cumintica? Eu am intalnit numai fete "cuminti" care ziceau ca n-au mai vazut si nu au facut sex in viata lor sau doar o data. Numai pe internet fete din alte judete sau care nu le stia absolut nimeni dintre prieteni, mi-au zis direct ca o fac bine si au mai supt-o sau au avut aventuri sau prieteni cu beneficii. Se poate sa fie la mine in oras cele mai cuminti fete?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce obsedat esti cum poti pune asemenea intrebari crezi ca i ti va raspunde cineva?

7 răspunsuri:
| Danny28 a răspuns:

Pe dracu cuminti. Foarte putine fete mai sunt virgine in ziua de azi. De mici cauta sa si-o traga.

| Miruna333 a răspuns (pentru Danny28):

Baieti cati mai sunt,, cuminti"? Terminati naibii cu,, cuminteania" asta, o viata avem. Foarte bine, tu nu cauti sa ti-o tragi?

| Morbid explică (pentru Danny28):

Dale de mici ca mai tarziu se stricã.

| Morbid explică (pentru Miruna333):

Avem virgini pe aici fara numar.
Toti cautam dar diferenta e ca ca fata poti fi proasta de bubui si urâta si sãraca si si si si. Si tot gasesti pe cineva care sa ti-o traga. Ca baiat gasesti o partenera de sex o data la 5 luni si relatie o data pe an.

| Morbid explică:

Si eu o iub pe fosta ta. I-as da pana nu Mai poate sa respire.