| Amonymmffg a întrebat:

Ii dai follow unui baiat pe retelele de socializare si el iti da block.
Care ar fi motivul?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Orice motiv ar avea el in cap, pe care noi cu siguranta nu il stim happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe motive aici. Dacă el te cunoaşte în realitate, adică dacă sunteţi din acelaşi, oraş, cartier, şcoală/liceu, poate să nu te suporte sau să nu-i fi pe plac ca fată sau om social.
Mai poate fi din cauza faptului că are prietenă şi nu vrea ca ea să intre la bănuieli că ar avea ceva cu tine, asta dacă eşti din apropierea lui.
Poate fi şi faptul, aici în cazul în care eşti o necunoscută pentru el, să nu-i placă să fie urmărit pe reţelele de socializare de persoanele pe care nu le cunoaşte în realitate.

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns:

Poate cineva ia bagat lucruri despre tine in cap, te confunda, crede că ești urâtă

| Amonymmffg explică (pentru Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw):

Ne cunoastem de la scoala
Insa am comunicat niciodata

| Amonymmffg explică (pentru Amonymmffg):

*nu am