| Vitalyz a întrebat:

Am o intrebare,sunt o persoana ok in realitate,invat bine, am prieteni si asa mai departe doar ca nu sunt prea activ pe Facebook, Instagram etc. nu pun poze si nici nu prea vorbesc.Are ceva? In ziua de azi trebuie neaparat sa ai o viata si pe retelele de socializare? Credeti ca ma dezavantajeaza asta cu ceva? !

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Nu te speria, nu te dezavantajeaza cu nimic doar sa fii activ in viata de zi cu zi.

| Vitalyz explică (pentru Kerre):

Mersi mult de raspuns!

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu are nimic, doar sa fii vorbaret in realitate.

| siriusblack98 a răspuns:

Daca erai o persoana ''ok'' in realitate nici nu iti trecea prin cap macar sa gandesti asa ceva.Tu respiri, mananci si te c#ci pe Facebook ca sa iti pese sau sa ai nevoie de un sfat in legatura cu asta?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu folosesc nici Facebook(aici totuși am cont), nici Instagram și văd doar avantaje în asta. big grin