| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cum va place sa fiti sarutati? Finut, discret sau sa va bage limba in gathee hee?

6 răspunsuri:
| petitdreamer a răspuns:

Finutz

| vampirika a răspuns:

Limba in gat suna cam mult nu crezi?laughingSau la tine asta se intampla a? cred ca tu o sa mori innecat cu limba'n gura[acum depinde care limba=]]

| @@ a răspuns:

Doamneee ce intrebarelaughing)

| danielgeo a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... mie imi place cu limba in gat ca e mai delikioswinkinghee heetongue

| danyel_1802 a răspuns:

O combinatie intre cele doua, dar daca totusi vrei sa aleg una as zice prima varianta happy