| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu parul de pe burta. Este blond si nu se vede prea tare, dar eu sunt complexata din cauza lui. M-am gandit sa il epilez, dar imi este frica pentru ca ar putea sa creasca mai inchis la culoare.
Adevarata problema este ca vreau sa trec la "pasul urmator" cu prietenul meu si cred ca pe el s-ar putea sa il deranjeze parul de pe burta mea.
Voi ce credeti? Baieti, pe voi v-ar deranja daca prietena voastra ar avea par (blond) pe burta?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

@snepy rusinos mai esti!hee hee

In legatura cu problema ta, eu zic ca daca nu se vede nu are de ce sa il deranjeze, mai ales ca e puf.Eu am facut prostia sa imi dau cu lama pe la buric cand eram mai mica si acum ma epilez cu ceara ca se vede urat.Lasa-l asa!happy

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi să-l laşi acolo. E puf... nu deranjează cu absolut nimic.

| mada12 a răspuns:

laughing Ce sa zislaughing sa treci la pasul urmator.cati ani ai? 16? 17? 18? cati? Nu e bine sa te epilezi pentru ca iti va creste mai negrulaughing Daca o sa il deranjeze sa ramana "in trecut" si sa nu treaca la "pasul urmator"

| snepy a răspuns:

Nu deranjeaza cu nimic, multi cosidera acel lucru foarte sexy, nu te epila ca o sa creasca mai negru, ala e doar puf si sta bine acolo, daca vrei sa treci la "pasul urmator" adica sex, dragoste. ca iti este rusine sa zici, putina igiena nu strica inainte ( epilare totala in zona pubiana ) adica mai jos blushingblushingblushingblushingblushingblushing

| Alessyaaa a răspuns:

Daca te iubeste,si vrea intr-adevar sa faca asta cu tine,nu-l va deranja parul de pe burta,dar daca nu te iubeste, sa nu treaca la pasu urmator, sa ramana acolo unde este pentru ca nu merita sa-i acorzi atentie daca nu te mai place doar pentru asta.

| anda_9874 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri happy

| marioBARCELONA a răspuns:

Nu mai amana momentul epilarii, oricum acolo vei ajunge, plus ca este un semn al educatiei, evolutiei speciei umane.In special la femei.Nu te limita numai la acea zona, ia in calcul si alte zone.
Iti doresc o zi de senzatie.maxima

| Christyne a răspuns:

Cine te iubeste te iubeste si cu par blond pe burta si fara.Eu una zic sa nu te epilezi ca nu e ceva grav. Dar daca tu crezi ca te-ai simti mai bine fara el il poti epila cu benzile de ceara rece. Pupici:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă-i blond, scurt și zici că nu se vede, pe mine unul nu m-ar deranja. Împortant e să nu existe (deloc) peăr mai jos. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna^^. Pai in primul rand este gresit sa alegi sa te epilezi ( iti va creste mai gros dupa aceea) si in plus daca te iubeste te accepta asa cum esti^^ Deci nu iti face griji. Chiar nu ai de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati aflat? barbatilor le place femeia mica scurta si cu par pe burta. lasa-l asa si faci un ban cu el, il vinzi celor care vor sa faca peruci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mar deranja pe mine unul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine ma deranjeaza dar eu sunt baiat