| DeeepEyesClau a întrebat:

Baieti, daca o fata pe care o cunoasteti de ceva timp si va este prietena va intreaba daca vreti sa fiti impreuna, ati accepta? Daca sa spunem ca o face intr-un mod sincer si in acelasi timp amuzant, asta v-ar determina si mai mult sa vreti sa fiti cu ea? Daca nu, ce va determina sa nu fiti cu ea? happy

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Daca o cunosti atunci sigur e un avantaj nu? deja o cunosti, ii stii hobyurile, defectele si calitatile! Eu unul as profita de asta...si cred ca si acel baiat te va aprecia sigur!