| PinkyAlinusha a întrebat:

Baieti, atunci cand dezvirginati o fata va simtiti mai atrasi de ea? Vreti sa petreceti mai mult timp impreuna? Si cand nu mai vreti sa fiti impreuna, va simti oarecum vinovati sau pur si simplu stati cu ea dar va mai intalniti si cu altele?

Răspuns Câştigător
| zatz a răspuns:

Misto intrebare.
eu dupa am inceput sa o iubesc din ce in ce mai mult...acum nu mash desparti de pr mea pentru nimic in lume. o iubesc enorm de mult dupa toata chestia asta.eu as vrea sa stau tot timpul cu ea.:X

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da` cine naibii mai intelege baietii astia?laughing

nony
| nony a răspuns:

Mai rar in ziua de azi cu virginitatea.Eu stiu o fata care a facut-o cu un baiat doar ca ii placea piercingul din buza straight face. Imagineaza-ti cata dragostea si sentimente de vinovatie a avut ala pentru ea cand a lasat-o cu ochii in soare.
Depinde de baiat, depinde de fata.Personal,sunt un bou.Am pus mult suflet intr-o relatie, app de treaba cu dezvirginatul, si s-a ales...praful.

| Linda a răspuns:

In cele mai multe cazuri nu raman cu ea. (daca nu sunt casatoriti)

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Aşa este, Oanahappy
Dar nici fetele nu se lasă mai prejoslaughing

| i.love.me a răspuns:

Sunt niste porci

| anka a răspuns:

Crede-ma baietii nu au mustrari de constiinta. De aceea e bine sa ai prima relatie sexuala cu cineva fata de care simti sentimente profunde. Prima data trebuie sa fie o amintire frumoasa nu sa te intrebi,, Oare cine naiba a fost primul?"

| vampirika a răspuns:

Eu consider ca nu exista baiat care sa nu insele intr'o relatie, sau sa filtreze, sau sa iasa si cu altele... dar pana alfa prietena ca dupa iese scandallaughing. Nici fetele nu sunt asa fidelethinking, dar mai mult baietii insalatongue. Tipic masculin=]]. Si nu concep cum dracu dezvirginezi o fata ii spui ca o iubesti etc iar dupa putin timp dupa asta valea si se urca pe alta sa o faca capraoh go on.

| zatz a răspuns:

Vampirico vezi ca gresesti...
eu nici macar nu m-am gadit vreodata ca as putea sa te inselphbbbbt
x(
no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depnde de la o persoana la alta daca se simt mai atrasi ei cred ca da.big grin aveti grija cu cine o faceti prima datahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te simti mai atras de persoana respektiva cel putina asa sunt eu

| ana17 a răspuns:

Daca lasa fetele dupa ce o dezvirgineaza is fara caracterlaughing))
SI mai ales daca ianinte ii zicea "Te iiubesc asa mult.Hai sa o facem"
Fara caracterwinking