| VodkaFan20 a întrebat:

Baieti, daca un baiat v-ar propune sa va faca sex oral si sa va ofere si niste bani pentru asta, ati accepta?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu as face sex niciodata pe banii ca sexul e o placere parerea mea, dar daca as accepta asa ceva poate cine stie deci nu ma atrage barbati dar find curios de fel poate, dar e aiurea cand nu te atrage cineva sa incerci sa faci sex am mai incercat eu cu una mai de 30 de ani si nu a mers treaba

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu as accepta!

| VodkaFan20 explică (pentru Violleta2022):

Da... si nu numai oral, i-as face si anal si nu pe bani, chiar pe gratis daca mi-ai cere asta happy

| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca esti un onanist frustrat ca nu te vrea nici o fata, fiind dispus sa platesti ca sa capeti sex, dar nici asa nu te vrea nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, depinde de suma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| JustStitch a răspuns:

Categoric nu, daca ar fi fost vorba de o fata, as fi sarit si eu sa ii fac laughing

| Stefanismyname a răspuns:

Depinde cum arata fata, daca arata bine nici nu as mai lua bani

| JustStitch a răspuns (pentru Stefanismyname):

Cred ca ai vrut să zici fața, nu fata? Asa e, ca e vorba de un baiat nicidecum de o fată

| OPersoanaAnonima a răspuns:

NU! Decat daca esti gay, asta ai putea s-o faci.
BTW, nu sunt.
BTW, gay-ismul sau cum ii zice e ilegal si prin lege, dar si in Biblie. Mai e si scarbos. Sper ca nici nu te-ai gandit sa accepti, daca da, sper sa ai o viata trista si chinuitoare.

| Andrei10110 a răspuns:

Dacă vrei, accepta. Dacă nu nu... depinde de ce simti

| cosmin50000 a răspuns:

Imi plac femeile! le iubesc! is frumoase! au cur si tite! laughing leas *** pe toate de pe pamintul asta! pe pamint sunt vreo 7 miliarde de oameni! mai mult de jumate sunt femei! adica in general ( 3.7 miliarde de femei!) din 3.7 miliarde de femiei numai 3 miliarde sunt frumoase si sexoase cu cur mare si tite si bune rau! m-am gandit ca mi-ar lua un an si jumate sa le *** pe toate 3 miliarde de femei bune de p***a! dar nu fu*ai de 5 minute bucata! 5 secunde fiecare! adica (1-**** in Pi*da)(1-**** in c*r)(1-**** in gura)(1-orgasm si eu si ea )=4 secunde! asta a fost un calcul matematic! laughing) voi nu leati fu*te pe toate femeile astea de pe tot pamintul bune rau cu cur mare si sexy rrrrr! laughing))