| shookdazed a întrebat:

Baieti,dupa multe experiențe eșuate cand vine vorba de relatii, voi ati mai avea încredere in femei?
Eu unul nu mai am deloc si ma gândesc câteodată ca poate gresesc insa dupa cate am trecut nu as vrea sa mai sufar din nou.
Voi ce ziceți?

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am 29 de ani și sunt virgin.

Înțeleg perfect durerea din sufletul tău.

Eu unul însă arăt a copil la față și din acest motiv fetele nu m-au băgat în seamă pe nicăieri pe unde am lucrat.

În prezent, lucrez din septembrie 2020 încoace într-o fabrică pe un salariu lunar de doar 1550 RON.

Cu salariul acesta abia îmi permit să trăiesc de la lună la lună, să plătesc facturile lună de lună și să am ce mânca.

Eu unul am însă o gașcă de prieteni din octombrie 2019 cu care am ieșit aproape zilnic prin oraș între octombrie 2019 și septembrie 2020, iar ei m-au ajutat să trec peste singurătatea asta și să am motive să trăiesc.

De asemenea, din septembrie 2020 încoace ies week-end de week-end prin oraș cu prietenii mei în PUB-uri, la biliard sau pur și simplu să ne plimbăm de-a lungul orașului.

Serviciul actual și ei m-au ajutat să trec peste singurătatea asta și să am motive să îmi trăiesc viața în continuare.

Sunten de aceeași vârstă și îți doresc să fii puternic și să ai încredere în tine.

Mult succes să ai și fruntea sus!

| Goete a răspuns:

Dupa multe experiente esuate as sta pe ganduri care e problema Mea? Ce fac gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire, nu am avut parte de relatii esuate. Am avut doar doua si acelea reusite. Reusite in sens ca ne-am inteles bine.
Ne-am despartit datorita altor motive, nu datorita neintelegerilor.

Nu am fost pus in situatia ta pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Cred ca ar trebui sa avem niste asteptari mai scazute sau macar mai aproape de realitate

De asemenea sa cautam si alt tipar de femei, in alte locuri, astfel o sa intalnim si ceva diferit, poate mai placut, sansele cresc

Mult succes!

| MValentin a răspuns:

După ultimele relaționări cu,, femeile,, sincer nu prea, au asa o logica/ratiune ce distruge tot potențialul lor in sine ca persoane. Păcat, totusi.

| Andromeda2022 a răspuns:

Nu am nici eu incredere in femei

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Buna! Te-ai gandit ca poate nu constituie cauza nefericirii tale? Trebuie sa te uiti si la tine ca doar nu faci totul perfect.