| Intelligence a întrebat:

Baieti : Frumoasa si plinutza sau slabutza si urata?
De ce?

13 răspunsuri:
| Intelligence explică:

Pentru toti nelamuritiilaughing
Nu am depasit niciodata bariera...n`am fost nici slaba nici grasa.
1.68 si 64 de kg. deci @louise si altii.sa stiti ca eu am vazut multe fete plinutse- ca eu nu am zis grase.si multumesc acelora care au inteles.frumoase, si o gramada de slabanoage.care erau numai corpul de ele.asa ca nu te da cu parerea daca nu ma cunosti.
Pentru toti nasoli si nesimtitii care nu inteleg o intreabre.ar fi bine sa nu va bagati in seama! si mai intai invatati ce inseamna sa fii "plinut".
Nu am zis ca toate plinutsele is frumoase si nici ca toate slabutsele is urate. era o simpla clasificare.

| Chrisstine a răspuns:

Slabuta si frumoasa .logik.corp de model e mai frumos decat cu vergeturi si.oh go onblushing

| Tiberius a răspuns:

1.68 si 64, deci probabil ai 68-70 pentru ca femeile scad cateva kg. Deci esti grasa si complexata. Trist

| louise a răspuns:

Dar ce te face sa crezi ca fetele slabute sunt urate, faptul ca tu esti grasa si te crezi frumoasa nu le face pe cele slabe urate. O femeia slaba va avea mai mult succes in orice decat una grasa oh go on. Mai studiaza si tu niste emisini si lasa Super Mario. Intrebari stupide oh go on

| CristiPavel a răspuns:

Preferabil sa fie in forma si frumoasa.

Nu as zice ca exista standarde, conteaza imaginea generala si gustul fiecaruia.

Daca esti putin complexata de cum areti, s-ar putea sa te ajute asta: http://castigatimp.com/iti-dai-seama-cat-esti-de-tare/

Iar mai apoi asta: http://castigatimp.com/ai-grija-de-gandurile-tale/

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Urata si grasa; pentru ca astea ar trebui plesnite cu frunza de cactus.

| Anonim3007 a răspuns:

Slabutza si frumoasa

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Eu as zice ca frumoasa sh plinuta (din variantele tale ) dar.Mai frumoasa cred ca era daca era slabutza rolling on the floorNici slabanoaga dar nici dolofanawinking in general :*

| sairunfhrx a răspuns:

Ce treaba are moaca cu corpu rolling on the floor am vazut slabaturi frumoase da niciodata grase frumoase. toate sunt urate si au nasu ca de porc si sunca aia de le atarna dupa urechi... bleach

| Claudiu003 a răspuns:

Frumoasa si slaba

| DarkBlood32 a răspuns:

| Rokko a răspuns:

Slabe si frumoase

| nebunu_3791 a răspuns:

Deci sa intelegem ca tu esti"plinuta"siiii frumoasa, nu conteaza daca stii sa faci de toate.