| sisiiiiiii a întrebat:

Hey baieti :* am o intrebare pentru voi happy. Voi ce preferati o fata cu corp misto si fata urata sau o fata grasunika si o fata frumoasa? :*

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Cred ca orce baiat ar prefera o fata normala, adica cu "corp misto" bine proportionat, par lung, si o fata macar "relativ" dragutawinking

Daca nu indeplinesti conditiile, straduieste-te sa te transformiwinking Daca esti grasa, slabeste
! Fa sport, sala, dieta, etc. Daca esti cu un corp frumos, iar la fata urata-n spume, mergi la salon, la cosmetica, la coafat, vopsit, aranjat, machiat, orce! Schimba-te!

Succes!kiss

| Slow a răspuns (pentru NewSummer2013):

Nu sunt de acord cu tine. De ce sa ne schimbam? Inteleg, daca ai o greutate prea mare, faci sport ca sa revii in limitele normale (pentru sanatate in primul rand), dar "urata-n spume" sa mergi la salon, cosmetica? Cum ramane cu faptul sa fim acceptati asa cum suntem? Si de unde stii ca tuturor baietilor le plac fetele cu parul lung? Exista fel si fel de gusturi (foarte diferite!), nu poti generaliza!

4 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Sincer eu unu nu prefer nici una nici alta, prefer o fata cu corpul frumos ( nu ca tipele care sunt numai piele si os, nu ca ele nu ar fi ''bune'') si cu o fata frumoasa big grin

| TheUnForgiveN a răspuns:

Grasimea se da jos deeeeeeeeeeci...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca exista si fete slabe frumoase