| abcdef13121312 a întrebat:

Baieti,in ce mod v-ar placea sa va surprinda iubitele?Ce ati vrea sa faca pentru voi pentru a va simti mandrii de ele si multumiti,normal?Din orice punct de vederethinking

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Oooo cata ipocrizie la lume! da ideea este ca sentimentul de mandrie il ai in diferite momente, fie ca e vorba de momentul in care ea iti face un cadou cat de mic e el dar pe care il doreai foarte mult in secret, sau cand ea se trezeste cu 1 ora inatintea ta sambata si iti face micul dejun, sau pur si simplu cand vezi ca ea e minunata in comparatie cu toate celelalte. sunt multe momentele de mandrie, ideea este ca nimeni nu se simte mandru ca este iubit, mandria nu are ce sa caute langa sentimentul de mandrie...

| drhotzu a răspuns (pentru drhotzu):

Modificare big grin mandria nu are ce sa caute langa sentimentul de iubire...

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu trebuie sa faca ceva ca sa ma simt mindru de ea, prin ceea ce este, eu sunt deja mindru de ea, altfel nu ar fi sotia mea. La fel e si cu multumirea.
Daca ar fi totusi sa ma gindesc la ceva, ar fi capacitatea ei de a crea, de a improviza cind e cazul. Intotdeauna a stiut sa ma surprinda in acest sens, pentru ca stie sa faca ceva din nimic.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai doar prin simplul fapt ca ma iubeste ma face sa ma simt extraordinar... nu trebuie sa faca ceva deosebit

| adelaadelaadela a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Da... pacat ca nu toti gandesc ca tine...

| Alexintunecatul a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Mai sunt si exceptii.tongue

| adelaadelaadela a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Da intr-adevar dar pana acum eu nu am dat peste nici o "exceptie",crying

| Alexintunecatul a răspuns (pentru adelaadelaadela):

O sa dai stai linistita.sincer nici eu nu cred ca am dat peste asa ceva...dar nu ma panichez...e totul ktongue

| Alexintunecatul a răspuns:

Sa ma iubeasca in primul rand...si apoi sa fie descuiata la minte.asta m-ar face sa ma simt foarte mandru! Si in rest ar sti ea cum sa ma surprindatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar place sa ma surprinda cu alta in camera.iar eu sa fiu cu tzata-n gura si cu puta la caldura.

| abcdef13121312 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Si ii multumesc si lui acest "tilipleasca", insa raspunsul lui nu ma ajuta cu absolut nimic.Si apropo,pentru cultura ta generala,se scrie "mi-ar placea", dar de, exista exceptiihappy. Va multumesc inca odata.O zi buna!