| abcdef13121312 a întrebat:

Hey baieti! Spuneti-mi ,va rog,voua cum v-ar placea sa va surprinda iubita?Ce ar trebui sa faca pentru ca voi sa va simtiti multumiti si mandri de ea?

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Sa tina la mine m-ai mult decat pot crede eu :-P.tot timpul pune-ti sexu' inainte laughing, incep sa cred ca si voi vreti asta Ladies.

| adytzusiatat a răspuns:

laughingoare ce gandesc baietii:sexu ar fi prima dorinta evident dar daca tu vrei nu ii cere si na.Sa te respecte sa nu te minta, pentru ca intr.o rel trebuie sinceritate si mai ales iubire(reciprocaa)si na te poate incanta numa daca o vezi si e de ajunslaughing)pentru ca atunci cand e langa tine nu.ti mai trebuie nimicbig grin