| DianaLavi1 a întrebat:

Baieti, in general la ce va ganditi cand vedeti o fata cu sani mari? Intreb pentru ca am cupa D dublu si tot timpul observ privirile barbatilor pe mine...Si ma intreb ce va trece prin cap?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa le ating sau sa dorm pe ele post de perna auxiliara

| cristi202 a răspuns:

"Wow! Ce bine arata!". Mai departe nu merg cu gandul, ca stiu ca gresesc. happy
Si inca ceva: nu numai cupele conteaza. Si femeile grase le au mari. Ci cum arati per ansamblu, cum te misti, ce fel de personalitate ai. Daca atragi privirile barbatilor, inseamna ca esti draguta. Ar trebui sa fii bucuroasa pentru asta, desi stiu ca frumusetea poate fi o povara pentru o fata/femeie atunci cand e mai mereu cineva cu ochii pe ea.

| RAY a răspuns:

Sanii semnaliseaza fertilitate = motiv din punct de vedere al evolutiei umane, plus ca de mici suntem alaptati de mama, desi sanii reprezinta placere

| corbulalbrosu a răspuns:

Atunci cand vad fete/femei cu sanii foarte mari imediat imi pun intrebarea si imaginatia la contributie, ca sa ''vad'' daca acei sani spanzura ca niste ugere, sau totusi mai au forma atragatoare, frumoasa, placuta si o urma de fermitate. big grin

| cristi202 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Lasa ca faci ochii mari si daca vezi din aceia de spinzura cand sunt goi... happy

| Pool77 a răspuns:

Depinde de baiat.
Pe mine nu ma atrag sanii mari, degeaba poti cupa D daca ti-s la genunchi (crede-ma, am intalnit la 18 ani, sanii ii erau cazuti rau in jos), insa daca ai un fund bun, sunt al tau

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece le place, dar depinde de baieti. Eu de exemplu da imi plac sa aiba sanii mari, dar te rog nu sta cu decolteul la vedere in public, as prefera mult mai mult o fata cu fundul foarte bombat si niste picioare frumoase. Decat sanii la vedere, o sa atragi baietii cand stai pe lateral sau cand faci miscari bruste (te ridici sau te pui pe scaun, sau daca stai foarte aproape in stanga sau dreapta baiatului, sau cand ridici bratele sa iti aranjezi parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde doar de formă, mărimea nu mă interesează, doar un c*r perfect să aibă.

| munteanuionvictor a răspuns:

Ne place să vedem o femeie cu sâni mari. Ne gândm că am vrea să o cunoaștem mai bine sau să o vedem la o plajă de nudism.

| Kimball a răspuns:

O femeie cu sani mari este frumoasa, ne uitam pentru ca avem ce admira si vrem sa punem manahappy

| DianaLavi1 explică (pentru Kimball):

Eu sunt mai vulgara de fel, ini place sa folosesc termenul t*te. Mi se pare ca merge la sanii mari. sa zici ca o tipa are t*te mari si trebuie trasa de ele

| Jmeker289 a răspuns:

Noi admiram acea fata si spunem :Este buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jmeker289):

Noi când găsim pe jos în portofel... laughing