| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti...in timp ce face sex preferati ca partenera sa fie mai galagioasa sau mai tacuta?

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Zgomotele, sunetele pe care le scoate femeia in timp ce face sex, sunt involuntare, deci vei face la fel, indiferent de ce îți scriu eu sau altul.

| unione a răspuns:

Mai galagioasa, e mai excitant :p

| ionika17 a răspuns:

Imi place sa fie dar nu "galagioasa" doar sa aud gemete ma excit tare cand le aud!

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Daca scoate sunete(gemete) de genul ah ah uh uh barbatul se excita mai mult deci preferam sa fie mai galagioasa dar nici sa zbiere pana ii iasa plamanii. Daca este tacuta e prea ciudat... E ca si cum ai face sex cu o papusa gonflabila care nu are cum sa iti vorbeasca.

| danypoli95 a răspuns:

Sa faca zgomote (gemete:ahh, off etc) pentru ca asa baiatul se excita mai tarewinking Bafta.

| westwick a răspuns:

Sincer, extremele nu sunt bune:nici tacuta nici sa zbiere ca pe front.Dar totusi e bine sa dai drumul la tipaturi daca sunt naturale, intriga barbatul si ambii se simt mai detensionati.

| Ionutzy a răspuns:

Sa zbiare mah! E tare placut sa auzi gemete!

| ShikariLorrie a răspuns:

Deci e foarte tare intrebarea! laughing Imi place sa vad ca unii au si astfel de curiozitati ai un 10 din partea mea!
Eu nu sunt baiat dar ti-as putea raspunde big grin baietii prefera o femeie mai obraznica in pat, cum s-a mai si spus ii excita si in al doilea rand le place sa vada ca femeia este satisfacuta astfel le da mai multa incredere in ei happy