| BassBooster a întrebat:

Băieţi! Cum preferaţi să fie partenera, cu păr pubian sau fără? Dar voi fetelor?

Răspuns Câştigător
| Uza a răspuns:

Lumea s-a schimbat, nu trebuie sa mai avem mentalitatea de acum 50 de ani in legatura cu epilarea inghinala.
Eu cred ca e absolut necesar, atat la fete cat si la baieti si in plus e igienic.
Carui om i-ar placea sa vada stufaris intr-e picioarele persoanei iubite?!? mie una...NU!
E cu totul altceva o piele ingrijita, fara par.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să fim îngrijiți, fie că suntem femei ori bărbați!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol pantera, da ce bre e neagra se suie in copaci si vaneaza caprioare?

| BassBooster explică (pentru suntserios):

Du-te frate la scoala si invata sa citesti.

| ISoare a răspuns:

Pai bineinteles ca nu mai merge cu blanita;)) E aiurea si chair deranjant, mai bine e fara... te simti asa libera, curata si murdara totodata;)) Eu ma duc la sedinte de epilare definitiva la Coquette Beauty Clinique si sunt super multumita. Rezultatele sunt evidente si de durata. Uitati aici site-ul, daca va tenteaza www.coquette.ro