| ElisaAna a întrebat:

Baieti, in timpul sexului va place cand prietena voastra geme, va striga pe nume, tipa, zgarie, mangaie, strange in brate, va excita sunetele scoase de ea? ( bineinteles reale, nu mimate) Sau preferati sa se deruleze in liniste?

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice doar sa nu stea ca si moartã, zgârâie, mângâie si sa geama incet, soapte e de ajuns.

| 90210 a răspuns:

Prietenului meu ii place, dar vecinii s-au cam plans?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Multe din femei tipa ca cele din filmele xxx chiar si daca nu au orgasm, pe unii ii excita pe altii nu.

| ElisaAna explică:

Ha ha laughing poti povesti din experientele tale, fara sa ma probezi si pe mine

| ElisaAna explică (pentru anonim_4396):

Mhmm

| ElisaAna explică (pentru 90210):

Vecinii sa isi vada de treaba tongue

| ElisaAna explică (pentru MihaiNicu23):

Gresit din partea lor, trebuie sa vina totul natural

| Hammurabi a răspuns:

Am fost odată cu o tipă surdo-mută care gemea, țipa și mă striga pe nume, într-o liniște deplină... numai că eu nu înțelegeam nimic din toate semnele alea...

| DanielPH a răspuns:

Pe de-o parte da, imi place sa faca asa, sa ma stanga, sa o vad cum isi exprima placerea in mimica fetei, sa o aud cum geme, etc...
dar pe de-o parte parca-mi vine mai repede cand face asa... laughing

| ElisaAna explică (pentru DanielPH):

smug

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu o simt că îi place, parcă nici mie nu îmi place. Am avut pe vremuri o iubită siberiancă... habar n-aveam când termina! nu avea absolut nicio reacție vizibilă (sau audibilă), deși îmi spunea că da, a ajuns la orgasm. Și sincer, o cam credeam, că vedeam reacțiile fiziologice. Dar... atât.
Pentru mine era o dezamăgire - așa îs eu făcut, să simt plăcerea femeii ca să pot să îmi placă și mie.
Am avut însă și o tipă din Buzău, la mare, cred că două nopți unii au avut probleme cu somnul prin jurul camerei noastre. Mamă, cum mă mai stârnea ființa aia! Era în stare să „scoale" și un mort!

| ElisaAna explică (pentru mihai69):

Pacat ca a ramas o aventura de la mare

| mihai69 a răspuns (pentru ElisaAna):

Daaa... eram din orașe diferite din păcate. Am reușit să ne mai întâlnim doar o singură dată după aia.

| HadesSs a răspuns:

Daca nu scoate sunete am impresia ca o plictisesc si ca o ia somnul laughing trebuie sa fie activa ca si mine laughing sa ma starneasca cu o palma pe fund laughing

| ElisaAna explică (pentru HadesSs):

big grin

| ElisaAna explică (pentru mihai69):

Si banuiesc ca a fost tot o intalnire cu scantei tongue

| mihai69 a răspuns (pentru ElisaAna):

O, daaaaa...winking tongue (mai ales după câteva zile, când a aflat fosta soție despre întâmplare)... big grin

| ElisaAna explică (pentru mihai69):

Si uite ca te a facut sa nu o uiti tongue

| mihai69 a răspuns (pentru ElisaAna):

Astea și să vrei, nu le poți uita...

| ElisaAna explică (pentru mihai69):

big grin hm

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Eu unul ador asta, inseamna ca ei ii place ce se intampla intre noi si eu o fac asa cum trebuie.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Asistenta medicala, 90-60-90, preludiu ca'n filme,... dar... ma roaga sa incetez cateva secunde ca sa reaseze ciucurii covorului, care se deranjasera in timpul preludiului de prin intreg apartamentul. :'( laughing laughing laughing

| RAY a răspuns:

Wow mai sa ales sa geme =sunete divine