| xBELLAx a întrebat:

De ce unele fete isi zgarie partenerii pe spate in timpul sexului? Baieti, va place asta? Argumenta-ti love struck

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Din cauza excitaţiei, este un gest incontrolabil.

Mie personal NU-mi place să fiu zgâriat pe spate ( şi nici în altă parte )!

Argument... ofer PLĂCERE şi să primesc durere - în nici un caz!

E şi chestie de percepţie personală, poate că unora li se pare excitant acest gest.
Depinde şi de experienţa fiecăruia...

| relian a răspuns:

Asta arata ca ei ii place foarte mult cind tipul respectiv eu trage sa zic asa.Nu o face intentionat si apoi te si musca uneori si tot din placere. Iara barbatii care zic ca nu le place pai ce ei stiu ce face tipa? Habar nau asa ca le place ori nu tot or sa fie muscati ori zgiriati.Eu zic ca este ok si pentru barbati pentru ca se simt mai bine stiind ca a satisfacut o tipa sau iubita sau cine e.Adica ca a fost mai bun ca alte dati, pentru ca nu la fiecare partida de sex fata zgirie sau musca.Depinde si de sgtarea ei cit de excitata este bla bla chestii la care bineinteles participa masculul, iar tipei ii face placere si uite asa se intimpla.Normal ar fi ca la barbati sa le placa asta.Cine spune ca nu ala este anormal.Muscarea de umeri sau zgiriatul pe spate nu se fac din considerente sexy cum cineva spunea pe aici.Nare a face scula cu prefectura.Adica ba are ca de scula e vorba aici.Si nici rea nu poate fi considerata o fata daca face asta unui tip.E ceva normal, isi exprima sentimentele trairile asa cum ii place. Iara cineva spunea ca el ofera placere si nu vrea durere pai ce aia e durere.Sa fim seriosi, doar nu iti face rani de mergi la spital.Aia deja e altceva.Dar tu care ai intrebat stii foarte bine la ce te-ai referit si iti zic sigur ca si la baieti le place sa fie muscati, zgiriati etc.

| raluk27 a răspuns:

Pt ca e sexybig grin

| December a răspuns:

Poate ca nu se pot controla tongue. Poate sa fie placut daca nu exagereaza big grin

| Perfectu a răspuns:

Ce raspuns ai dat raluk...In primul rand stiu ca fiecarui barbat ii place o tipa rea, dura care stie ce vrea.Cand spun,, rea''ma refer la faptul ca obtine ceea ce vrea fara sa tina cont de reguli.Te simti foartre bine cand faci sex cu o fata rea iar aceastea se comporta,, adecvat''. Sper ca te-am lamuritwinking

| raluk27 a răspuns (pentru Perfectu):

Pai ce raspuns am dat? Tocmai ca o tipa sexy, cu atitudine+ ceea ce primeste de la un barbat+ gestul in sine, formeaza un tot ce se numeste "sexy". Desi nu as putea spune ca e un gest de fata rea, cum nu intotdeauna presupune zgariatul propriu zis. Poti avea unghiile scurte si doar sa il mangai ceva mai ferm. Si asta pentru ca pozitia nu presupunde decat o astfel de implicare din partea fetei. Nu cred ca ai vrea una care sa stea scandura.