| RAY a întrebat:

Baieti care mereu au fost respinsi de fete, sunt pe aici?

Răspuns Câştigător
| SLS92 a răspuns:

Ba esti nebun, omul asta are o vârsta la care trebuia să aibă deja 2 copii si tu ii arunci lui exact aceiași pastilă, nu conteaza cum arăti, serios, de asta săracu tot incearca si nu il vrea niciuna, ba mai terminati cu astea SINCER

57 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Eu sunt nelipsit

| Jokers666 a răspuns:

Normal ca da

| Drimmero a răspuns:

Cu atitudinea asta te astepti sa obtii marea, fii propria ta schimbare, o versiune mai buna, rezultatele vor veni.

| Sofer a răspuns:

Oricine cred ca a fost respins de fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa fi respins daca nu incerci. Ha!
Da suntem, hai să plângem împreună și să ne simțim mai bine că nu suntem singurii.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Prezent. Mai mult de un friendzone n-am reusit sa obtin.

| mgtow a răspuns:

In realitate toti zic ca frecangesc ce prind dar pe net mai zic adevarul fara sa ii cunosti identitatea... am fost respins si acceptat. Relatie de durata am avut doar 1 in viata dupa numai tipe cu km dati inapoi am prins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Pun pariu că Te-ai băgat singur in friendzone.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dispari.

| Ofiintă a răspuns:

Ce urmărești?
Vrei să întinzi o horă? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe cale că mă întorc în bârlogul meu temporar de burlac, asta dupa ce am fost respins recent de o fata, o fata pe care am crescut-o ca pe o floare, am udat-o si am avut grija de ea tot timpul.
Ei, asta e, am crezut ca sentimentele se nasc prin mici gesturi, dar de fapt sentimentele sunt altele (frumusetea, banii grei, celebritatea etc.)
Nu ca as fi eu urat, dar nici fat frumos nu sunt.
Asa ca, fiti baieti destepti si nu va mai bazati pe suflet în ziua de azi.

| RAY explică (pentru Ofiintă):

Vreau sa imi cunosc kamarazi de suferinta

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ce atitudine omul daca nu treci testul fizicului adio

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E cacao, nu conteaza doar fizicul, din fericire

| SG1995 a răspuns:

Clar, cu o singură excepție ( și nici cu aia nu mi-a mers că nu eram eu interesat de ea și nu ne potriveam), toate tipele pe care am pus ochii până acum m-au repins, dar merg pe principiul încercare și eșec. Deci continui să caut...

| SG1995 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Am primit si eu asta de la una, eh faza e că dacă chiar ți la persoana aia te mulțumești și cu asta, adică mai bine să o știi ca amică decât ca nimic.

| SG1995 a răspuns (pentru Drimmero):

Ete aici bărbat matur. Felicitări!

| Drimmero a răspuns (pentru SG1995):

De ani de zile incerc sa-l fac pe Ray sa inteleaga unele lucruri, cred ca ma las pagubas, ma lupt cu morile de vant.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Fizicul la prima vedere este eliminatoriu, nu am sous ca doar fizicul conteaza intr o relatie si ca daca o atragi iti da o sansa sa te cunoască, asta e valabil si la fete nici tu nu ai da o sansa la una urata

| RAY explică (pentru SG1995):

Nu te intrebi de ce ma resping? Nu e oare aspectul fizic cauza? Ca inteligent esti, ca personalitate esti ok, dar lipsește partea fizica, esti incel, o sa gasesti una pentru care o sa fi provider poate

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

De ce crezi ca nu ai reusit?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru SG1995):

Oricum, degeaba sa o am amica, am si eu nevoile mele.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Ce sa nu reusesc?

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai udat-o bine laughing
winking
Data viitoare stropeste-owinking
laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Și atitudinea este eliminatorie, sunt și alții de care se simt atrase fizic dar când deschid gura. Zboară toată atracția pe pereti.

La fel cum sunt altii urati, dar care au carisma si sunt amuzanti, sunt placuti de ele pentru ca au puncte bonus. Chiar daca-a urati. Pitici.

Chestia e că dacă n-ai nimic, efectiv 0 barat adică nu e atrasa de tine nici ca fizic, nici că personalitate binenteles că te resping, ăștia sunt incel de fapt.
Nu e aspectiv fizic de vina, e totul.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu de ce nu ai iubita?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Ei na, nu -s eu Brad Pitt, dar te asigurcă arat decent, a 180, blond, cu ochii albastri, etc.

| RAY explică (pentru SG1995):

De ce nu ai iubita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

1. Pentru că sunt anxios cu fetele și n-am încredere în forțele proprii.
2. Vreau sa mă mut singur sa am apartamentul meu, mașina mea înainte să-mi fac o iubita, oricum una se găsește greu in ziua de azi, nu am întâlnit vreo fata in care sa am încredere să zic asa.

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Pentru că dragul meu Ray am si eu some personal issues. Nu prea stiu socializa proper, momentan stau prost cu indepdenta financiara si maturitatea emotionala. Hei, am avut o reltie, deci clar nu a fost ultima, va mai urma.