| Wallace a întrebat:

De ce tipi de nota 6-7 vor neapărat fete de 9-10 iar apoi se plâng că vor muri virgini pentru că mereu sunt respinși?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca sunt inconstienti de cum arata si cat pot ei, avand pretentii peste masura lor.
Nu-i nimic, asa ajung sa invete ce este de nasul si valoarea lor.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu toti au dreptul la ceva bun pentru ei?

| Wallace explică (pentru Drimmero):

Ba da. Dar dacă sunt respinși de mai multe ori, asta nu le dă de gândit?

| LordCristobal a răspuns:

Pentru ca au aspiratii prea mari pentru aspectul lor fizic si cand de partea dura a realității se plang pentru ca e mai usor sa te plangi decat sa lupti in continuare sa cuceresti o fata frumoasa.
Dar e ceva normal ca un baiat de nota 6 sa placa o fata de nota 10, toti baietii din lumea asta isi doresc sa aiba o aventura cu o fata foarte frumoasa.
De altfel e ca bine ca mai exista si prostituate, asa mai au sanse si baietii mai uraței sa faca sex cu o fata foarte frumoasa.

| Eireann a răspuns:

Chestia asta de incel cu notele este chiar penibila.

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Unele persoane pot fi atrase de caracteristici fizice sau trăsături specifice, iar altele pot fi atrase de personalitate, inteligență sau alte calități interioare.

Poate ca isi pun standarde prea inalte.

| Wallace explică:

Atunci stai tu deșteptul curului și așteaptă să te aleagă o fată cum vrea mușchiul tău. laughing