| CherryGirl67 a întrebat:

De cee unii baieti isi bat mereu joc de unele fete?straight face
funda:*

Răspuns Câştigător
| AnnyXD a răspuns:

Cas porci nesimtiti nu stiu ca iubeascs o fata cel imi fin lucru fata ei se gandesc doar la sex la alt ceva nu se gandesc offf baieti astea din ziua de azi numai peste dobitoci dam pote o sa gasim un baiat care sa ne iubeasca cu adevarat si trebuie sa il cautam in carul cu fan adica prin toti baieti prosti care isi bat joc defete

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei, copilarosi si imaturi, dar cu timpul o sa se lase de asta...

| gigiro a răspuns:

Penru ca majoritatea fetelor,sunt astazi "unele". Adica,pline de aere nefondate,pline de prostii in cap,foarte nervoase,foarte libertine in limbaj. Nu stiu de ce,dar nu am auzit sau citit undeva,ca o fata cuminte este "jignita" de baieti. eventual doar de golanasii de cartier. Respectul se castiga, mai intai respectandu-te pe tine insati, apoi vine si din colectivitatea unde ne petrecem cea mai mare parte a timpului.

| IloveME a răspuns:

Sincer asta as vrea si eu sa stiu!
te porti urat cu ei, te vor mai mult!
te porti frumos cu ei te lasa pentru prima intalnita!
eu serios ca nu-i inteleg!

| Silvia a răspuns:

Pentru că pot.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pentru ca sunt proaste,bagatoare, nesimtite, cu*ve etc

| Anileda a răspuns:

Pentru ca vor si pentru ca pot.
Mai bine spus de ce se lasa fetele sa fie bataia de joc a baietilor?

| Alleychan a răspuns:

Lipsă, de plictiseală, dorinţă de a fi mai " tari ", de plăcere.

| Heath a răspuns:

Cuminte dildau...

| Dooolce a răspuns:

Pentru ca nu te iubeste daca te-ar iubi te-ar pretui si nu si-ar bate joc...

| emokid_1733 a răspuns:

Cei care isi bat joc de fete cred ca pot avea orice fata si se plk.
Sunt nesimtiti acei baieti si nu stiu sa respecte o fata asa cum e ea.

| AAA_9834 a răspuns:

Pentru ca acele fete mai mereu au numai fite si vai doamne cine is eu si daca au si ele "aparat de pisu" aia nu inseamna ca ele is usa de biserica. si voi fetele cand inselati si va bateti atunci nu va uitati la voi? ia nu va mai dati usa de biserica

| SecretGirls a răspuns:

Sincer si eu as dori sa afluhappy

| anonim_1436 a răspuns:

Fcsb : 1. esti un mare idi.ot big grin... fara suparare happy. daca mata e curva luata depe centura nu inseamna ca toate fetele sunt asa happy si 2. raspunsul la intrebarea ta e greu.Adica depinde poate nu te place, poate ai fite, poate si tu ti-ai batut joc de el.Nu vorbesc doar la persoana ta ci la toate fetele >big grin