| carmenushaa a întrebat:

Baieti! pe voi ce va atrage cel mai mult la o fata? sau cum v-ar placea sa fie ea? big grin plzzz

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Frumoasa, desteapta, cuminte, ingrijita si la locul ei, nu o nebuna fanatica gen 70% din fetele de astazi! sa aiba un suflet bun sa iubeasca si sa se lase iubita!

3 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Sa arate bine; sa foloseasca apa in combinatie cu sapunul dupa care se aplica un parfum; periuta de dinti cu toate accesoriile. Sa se faca placuta si utila cand si unde trebuie. Sa nu fie curva! In rest tine de firea fiecareia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pot sa raspund si eu?big grin ce-mi place mie la un baiat? big grin
daca se poate big grin tongue
-sa fie romantic
-sa nu fie fustangiu
-sa arate bine
-sa fie langa mine cand am nevoie
-sa ma faca sa ma simt speciala

ma atrage mult daca are niste ochi frumosi, de zambet numai zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe tite babane, dos obraznic, craci lungi si sa fie buna de fu**t