| Rukhsandra a întrebat:

Baieti plang? sau sufera din dragoste?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Multi sufera si inca tare, dar nu isi arata suferinta; plang in sufletul lor, dar fara lacrimi si aceasta este mai rau si mai dureros, ca nu isi descarca durerea si suferinta.

27 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca plang si ei, ca tot oameni sunt!

| Bacemi a răspuns:

Desigur. Unii chiar isi arata slabiciunea sta in fata partenerelor, cand e vorba de o relatie serioasa, de lunga durata. In astfel de situatii, indiferent cine a gresit, baiatul sufera si va dori sa convinga fata sa ramana impreuna.

| Bacemi a răspuns:

Bineinteles. Unii nu prea arata asta dar la un moment dat sufera si ei. Mai ales in cazul unor relatii mai lungi. Sunt unii care sufera mai mult decat unele fete. Si noi avem sentimente.

| cossmy a răspuns:

Baietii sufera enorm, mai ales atunci cand ajung sa se indragosteasca si sa piarda dragostea. Chiar daca nu plang, ei se inchid in sine si sufera in tacere, iar daca plang atunci inseamna ca deja e ceva ffff serios si o iubire enorma pentru pers respectiva.

| Claudiu709 a răspuns (pentru cossmy):

Cosmy,sunt in aceeasi situatie, iubesc enorm de mult o fata (dar ea nu ma place). Stau in fiecare seara si plang din cauza asta!

| irina20 a răspuns:

Da! Baietii sufera din dragoste si plang. Poate nu asa ca noi(fetele)dar o fac.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Chiar daca e baiat si apuci sa tii la o persoana si dupa totul sa se destrame normal ca ii doare unii chiar si plang descarcandu-se

| Frogie a răspuns:

Chiar daca multi nu recunosc, da! Si in unele cazuri sufera chiar mai mult. Depinde de fiecare persoana-n parte si de situatie.

| Ana a răspuns:

Da, unii baieti sunt mai sensibili si plang.

| Ea12345 a răspuns:

SI baietii plang cateodata!hee hee

| yanny`s a răspuns:

Asta e partea care imi place miedevil

de ce sa nu planga? laughing si normal ca sufera si ei

| denisa_4752 a răspuns:

Normal! crezi ca ei nu sunt sensibili? si ei au sentimente.bine acum depinde de la persoana la persoana dar cu siguranta nu exista om care sa nu sufere din dragoste cel putin odata in viatahappy

| dulcica1 a răspuns:

Nici una! pentru ca ei singuri sunt nesuferiti!
din simplul motiv al comportamentului pe care il manifesta pentru cineva cumva sub vreo forma!
toate astea cu referire la cei de genu pitzi.
dar care iubesc cu adevarat sau cel putin au iubit consider ca sufar din dragoste...

| iauru a răspuns:

Si baietii plang-holograf

| tania77 a răspuns:

Normal ca plang si baietii si sufera din dragoste si ei sunt oameni ca si noi, chiar daca nu sunt asa de emotivi (sensibili) ca noi fetele si de multe ori ascund acest lucru, ca doar sunt barbati nu?

| alee_3151 a răspuns:

Plang. si ei pentru ca sunt oameni si oamenii asa se descarca si se linistesc. prin plans. si daca sufera din dragoste? logic. Mai ales daca au tinut enorm de mult la persoana respectiva. Ei plang cand pierde echipa lor de fotbal preferata dar cand se despart de iubita laughing. :d

| littlepink a răspuns:

Chiar daca nu arata asta fata de fete, sufera daca o dau in bara cu persoana la care tin.Si da, sunt unii baieti care si plang dupa o fata daca au iubit'o cu adevarat, si nu au folosit'o doar de dsitractie, si fata l-a inselat sau i'a dat cu flit.

| Maria_1984 a răspuns:

Si baietii plang cateodata! Ei sa sufere? neeee, in nici un caz!

| Danutz_Nicusor_1994 a răspuns (pentru Maria_1984):

Draga maria daca ai vrea sa stii eu sunt acel babrat care sufara pentru o fata dar nu arat larimile sau sa zic aceste cuvinte dar inauntru meu plang si mi-e greu sa descarc niste lacrimi mai ales ca iubesc persoana aceea nu te gandi ca nu sufere nici un caz poate sunt prost dar nu sunt sunt doar trist si sufer mereu daca ai fi in locu unui baiat ai face la fel dc pentru ca baiat faci totu pentru o fata sa fie vesela

| oana1 a răspuns:

Baieti sufera nu plang

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De suferit, evident ca sufera, iar in cazul meu, si prima parte e adevaratastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii plang, baietii doar se smiorcaie! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca sufera din dragoste. iar unii plang in suflet altii cu lacrimi. cei care plang cu lacrimi sunt f sensibili pun repede suflet si se daruiesc in totalitate pers iubite...baietii plang mai des decat fetele indiferent d forma.

Răspuns utilizator avertizat
| eu_2401 a răspuns:

Daca ai tinut f mult la persoana de sex opus cu care ai fost, ajungi sa suferi si sa plangi in acelasi timp (baiat fiind) gandidu-te la toate clipele frumoase petrecute impreuna (si sa nu se inteleaga partea sexuala)