| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Baieti povestiti-mi fanteziile voastre sexuale. ( rog copilele de 12-13 ani sa se abtina sa lase comentarii gen " ce obsedata esti"etc.) vreau doar sa stiu cam ce au baietii in cap tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai bine sa nu stiihappy

5 răspunsuri:
| Ombladon1 a răspuns:

Baietii au multe fantezii, este greu de spus! laughing) Deoarece au fantezii cu mai multe fete...

| sebywarlord a răspuns:

Pai, o fantezie de-a mea ar fi sa o fac cu 2 gemene brunete cu ochii verzi, ele sa aiba in jur de 20-23 ani happy

| SEAL a răspuns:

O blonda si o negresa

| Bastet a răspuns:

Nu mă, băieţii au fantezii cu fetele de 12-13 ani iubitoare de Bieber

| Liviu a răspuns:

Dami 1 mesaj pe privat cu idd tau si iti dau eu cateva site-urilaughing