| anonim_4396 a întrebat:

Povestiti-mi despre fanteziile voastre laughingrolling on the floor Funda

Răspuns Câştigător
| OtipaOarecare a răspuns:

Multe si maruntelaughing
Cand eram mica doream sa fiu vrajitoare si sa pot zbura pe o matura si sa-i bat pe colegii care ma suparau cu ealaughing cam atat, din prezent...nu conteazalaughing

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Mai bine asculti un colind!

| biscuiteletau a răspuns:

Ma, e cam idiot. Vreau sa fac dragoste cu el rolling on the floor))))).

| unknownn a răspuns:

N-am

| raluk27 a răspuns:

Faci colectie?

| Vix999 a răspuns:

Ar fi inutil happy

| LineGuide a răspuns:

De ce ai nevoie de ele? Nu le ai deja pe ale tale?

| FastAndFurious a răspuns:

Doar pe canapea daca ma asez si te si platesc big grin

| danielcoman32 a răspuns:

Pot sa povestesc despre fanteziile mele, dar nu aici, ci pe mes, daca doresti, id meu este : daniel.coman32

| OtipaOarecare a răspuns:

La acest comentariu am ramas ceva gen WTF laughing Si N-am chefstraight face

| hunterr a răspuns (pentru OtipaOarecare):

Ramaneati-ar pla in gat

| OtipaOarecare a răspuns (pentru hunterr):

Vezi ca nu am chef sa te injur pe aici ca ma vede lumea...si nu mersi, tu ai mai mare nevoie de asa ceva, e meseria ta...:d waiting

| OtipaOarecare a răspuns:

Taranuleeeeee! lasa-ma dracu in pace nu mai vorbi ca ma enervezi, iesi la mata, nu te mai baga in seama ca un magar...pa

| ny098 a răspuns:

Mai bine il ascult pe Fuego!

| pusykitty a răspuns:

Da-mi un motiv bun si ti le zic.