| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Care sunt fanteziile voastre sexuale?

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie imbracata in catsuit preferabil latex, merge si bumbac sau pvc dar latexul e mai original si lucios

| RAY a răspuns:

Sa ma termin pe sani unei fete

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa gasesc pe una care stie sa faca sex.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmmm, nu stiu daca pot sa le numesc fantezii, avand in vedere ca acum imi par normale devil

| Mosotti a răspuns:

Intrebarea trebuia pusa la categoria ssex si dragoste, dar sa zic ca merge si aici, zic asta pentru ca unele cuvinte tipice nu se pot scrie aici, de aia voi dubla literele.

Sa ma mmasturbeze si sa ma uit asa la fata ei uitandu-se si ea la mine, bine, nu pare mare fantezie dar zic asa ca idee.

| Simpatic a răspuns:

Am mai zis finalizarea faciala happy

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

happy hehe. Si mie imi place asta happy

| Sofer a răspuns (pentru anonim_4396):

Care sunt fanteziile tale? Răspunde în privat.

| Simpatic a răspuns:

Eu ma intreba la genul asta de intrebari de ce nu raspund si userite, ca sunt unele care rup in doua videochatul, sexul, sau sexul platit dar niciuna nu are fantezii si niciuna nu raspunde, ciudat!

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Mare dreptate ai?
Tu ai fantezii? rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,am spus mai sus care, nu mai repet pentru o baba surda

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Nu am vazut, scuze crying

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic, lasa chatul aici si apuca-te de lectii tongue

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Nu vreau...sunt fata rea tongue. uite, scot si limba la tine

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Stie sa ma critice pe mine cand le zic ca sant scarbe inutile laughing mama masii ca le-as impusca pe toate sa nu mai aibe ganduri de adulter in cap

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Sofer a răspuns:

Am o fantezie cu milf. Și sa îmi dau drumul pe sânii fetelor și pe fața. Care e fantezia ta draga?

| mentholinks a răspuns:

Le vad tot timpul pe site-urile de profil, nu o sa stau sa ti le descriu.

| oglindasultanului a răspuns:

O serie lunga de filme de groaza de cum sa ma razbun pe existenta sexului

| StrongHeart a răspuns:

Sa fim amandoi imbracati, sa facem sex telepatic laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-o strâng de maxilar și sa dau cu tipa de toți pereții in timp ce-i bag limba in gura, sa facem sex agresiv și să o împing de ceafă până intra de tot până în gat și înapoi. Whah, ah da și să-i dau cu paleta peste bucute până se inrosesc.
Sa fac sex cu o femeie care alăptează și să folosim laptele mamar pe post de lubrifiant.
Să mă lege cu cătușele de scaun și să-mi facă twerk cu bucile in fata. Sa facă contact bucile și picioarele ei cu umerii și pieptul meu, să facă squirt la mine in gura și să îl beau pe tot. Da mă biciuiască pe spate până da sanjele.

Sa fac un treesome cu o minora și o mămică.

Plus multe altele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wow rolling on the floor

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti bolnav ba.

| ZappyTv69 a răspuns (pentru Superior):

A greșit site ul

| Tokyo44 a răspuns:

Sa o fac intr-o încăpere cu alte persoane in timp ce stam in pat înveliți... încet și pe mutește.