| anonim_4396 a întrebat:

Baieti preferati fetele virgine sau va este indiferent?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Imi plac fetele care nu ajung la extreme cu intrebarile! Fetele gingase, inteligente, cu importante valori morale!

| HBK a răspuns:

Mie indiferent atata timp cat stiu ca ma iubeste cu adevarat, astfel incat sa primeasca si ea inapoi acelasi lucruhee hee

| LaMisto a răspuns:

Da baieti vrigini se mai gasesc?laughing)

| aiam a răspuns:

Iubesc fetele serioase în orice caz,
Da iubesc şi virgine şi care au pierdut virginătatea
Pur şi simplu ei doresc să facă primii treaba,(tu mai inţeles).
Dar dacă tu ai pierdut virginătatea stai pe bune că le vei fi pe plac(chiar şi mai tare)
Paftă în relaţii
Pwpic

| serpisor a răspuns:

Da iubim fetele. O sa-ti spun din perspectiva mea. Am 19 ani. Nu sunt experimentat doar 2 prietene "adevarate" si acelea nu au fost virgine. Mi-as dori foarte mult sa am parte de o virgina. Nu stiu, iti zic cum simt : e gen... mancam cirese la tara, dar nu ajungeam si la cele din varf sau de la capatul crengilor, la acelea care erau mai coapte, mai rosii si mai dulci, iar cand ma straduiam sa iau una avea un gust mult mai bun care persista mai mult timp. Iar acum iarna fiind, acel gust al cireselor din varf sau de la capatul crengilor imi invadeaza creierul mai repede si cu mai multa putere decat cel al cireselor la care ajungeam usor. Ma rog par cam idiot dar... big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Virgine, bineinteles!
si prima oara, si dupa jumatate de ora, si...tot asa, deci...vesnic virgine!