| vikirikimiki08 a întrebat:

Baieti... preferati fetele virgine sau pe cele cu experienta? de ce?

Răspuns Câştigător
| Eduard196 a răspuns:

Depinde. Una cu experienta e buna doar pentru placeri. Dar una virgina este pentru suflet. Adica eu as alege una cu experienta doar ca sa imi satisfaca pofta de sex. In schimb pe una virgina as vrea-o pentru inima mea. Sa o iubesc si sa am grija de ea

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cu experienta, de virgine fug ca drac de tamaie

| RAY a răspuns:

baieri cuminti care nu au fizic atragator se multumesc cu orice, astia frumosi au standarte, fite de alfa, banuiesc ca prefera virgine da pe alea cu exprienta le place mai mult

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru RAY):

Eu cred ca majoritatea masculilor alfa prefera domnisoare cu experienta

| corbulalbrosu a răspuns:

Este de preferat sexul care iti provoaca placere, satisfactie si extazul de final. O asemenea experienta, placere sublima, poate fi obtinut doar cu o femeie experimentata.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cele cu experienta.
Pentru ca la virgine e 'treaba', si mai ales daca vorbim de o simpla amica, si nu de o relatie de lunga durata, nu are rost sa ma complic eu.
Consider ca primul, in viata oricarei fete, ar trebui sa fie macar un iubit, si nu un amic c'o sticla de vin, ametit, pe la 23:00, cum e subsemnatu'.
In ceea ce priveste relatiile de lunga durata, e de apreciat o fata virgina, nu fizic, ci moral. E frumos sa stii ca nu s-a 'ars' cu altii, la 14-16 ani, cand ii placeau baietii rai, care nici nu se spala pe dinti. Dar tinand cont de faptul ca am 22 de ani, nu prea mai e cazul de virgine, la 19-20 de ani, cat au fetele pentru varsta mea.

| sofisis a răspuns:

Important pentru un barbat nu e sa fie PRIMUL...e sa fie ULTIMULwinking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Virgina la 18 ani nu e totuna cu virgina la 13 ani.Cum nu e totuna inceputa la 13 ani sau la 18 ani.Depinde cu cine stau de vorba.Intelegi ideea?

| MrLucas a răspuns:

Daca e doar o aventura prefer cele cu experienta, insa pentru o relatie de durata as prefera virgina.

| Cristi_Pleniceanu_1995 a răspuns:

Preferăm fetele