| Rose_2860 a întrebat:

Baieti, spune-ti sincer ce simtiti cand vedeti o fata mai frumoasa decat prietena voastra?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cand sunt intr-o relatie cu prietena mea, sincer vorbind, nu vad nimic extraordinar la alta fata. De multe ori vad chipul ei la aceea fata care fara sa vreau imi fura privirea.

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cel mai bun răspuns este al lui "sbk".
Există fete mai frumoase şi fete mai urâte.
Şi-n plus, nu-i frumos ce-i frumos e frumos ce-mi place mie.
Ce simt? Păi ce simt... mă uit, o admir şi, eventual dacă arată bine dar e îmbrăcat prost sau neadecvat, comentez cu prietena mea.
Noi ne distrăm mult pe tema asta.
De ce să stăm stresaţi când putem să râdem?!

Iar aia cu "când ai pe cineva, nu trebuie să te uiţi pentru că cea de lângă tine e cea mai frumoasă bla bla bla bla". Hai să fim serioşi. Şi femeile se uită după alţi bărbaţi tot timpul nu mai că nu o recunosc sau mizează pe încrederea/neatenţia partenerului şi "par" că nu se uită.
Eu nu am nimic împotrivă dacă prietenea mea se uită după un alt bărbat. Se uită, nu face altceva cu el.

Pff... fiţi mai deschişi oameni buni, trăiţi-vă viaţa!

| Farcas a răspuns:

Scuze ca raspund la intrebare dar. daca o iubeste pe prietena lui cu adevarat un baiat nu ar simti nimic special pentru ca prietena lui e mai speciala ca oricare alta. Eventual o mica privire si atat tongue

| Farcas a răspuns:

@bacemi
Ce imi place cum ai raspuns love struck chiar frumos

| sbk a răspuns:

Atata timp cat imi iubesc prietena vad DOAR o fata frumoasa, insa daca nu simt nimic pentru iubita mea vad o posibila CUCERIRE...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep sa ma gandesc cu arata in pat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu. Daca exista iubire intre baiatul respectiv si prietena lui, atunci el nu mai are ochi pentru. alta. Exclus.