| Kiwibibilă a întrebat:

Băieţi, cum vă simţiţi când vedeţi pe Facebook o fată foarte frumoasă dar când o cunoaşteţi în realitate vedeţi că arată ca naiba?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am pățit chestia asta odată. Ne-am plimbat puțin și apoi spre sfârșitul întâlnirii simțeam că vrea să mă sărute. N-am putut pur și simplu. Și aia a fost, după am deconectat de la aparate ''relația".

| Speed99 a răspuns:

O felicit ca a invatat sa foloseasca Photoshop.

| RAY a răspuns:

Inseamna ca sa stie sa editeze bine pozele ei, i apreciez imaginatia de care da dovada, daca asa se vede ea ce sa faci, am patit-o cu una, cand mam vazut cu una imi venea sa fug de ea, tu esti in poza care mi-ai trimis-o? da eu sunt, de ce nu isi place cum arat? ba da, doar ca eram curios daca nu cumva ai o sora geamana sa va am pe amandoua

| Kiwibibilă explică (pentru RAY):

big grin big grin big grin
Nu-i neapărat de editat, dar sunt unele care se dau cu o tonă de machiaj şi îşi întorc coloana ca să aibă cwr în poză.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ce bine ca eu nu vorbesc cu fete real nici pe Facebook, asa scap de aceste mistere

| LoveSleep a răspuns:

Nu există așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cont pe porcaria aia dar nu ma mira asa ceva avand in vedere ca multi modifica poza ca sa primeasca mai multe like/uri. Niste ratati.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca sunt singurul care nu foloseste mizeria aia de Facebook/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu suntem singurii stai tu linistit.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident, si cand ma gandesc ca unii sunt disperati dupa like-urile alea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

CUm am zis si mai sus, niste ratati.

| Fogripper a răspuns:

Ca naiba laughing