| Rose_2860 a întrebat:

Baieti spune-ti sincer ce simtiti cand vedeti o fata mai frumoasa decat prietena voastra?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vad o fata frumoasa dar pentru a place o fata ar trebui mai multe. Am o iubita deci nu vreau sa am o relatie cu aceea fata. Asta nu ma face sa insel sau sa pun capat unei relatii.

| Flav a răspuns:

Poate o vad ca pe o fata frumoasa, dar nu mai frumoasa ca pe prietena mea. Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa, ci este frumoasa pentru ca o iubesti.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca e vorba de iubire adevarata, atunci nu se va mai uita dupa alte fete. Daca e o relatie asa cum cred ca ai tu, atunci orice fata de pe strada e o potentiala inlocuitoare pentru tine. Ca si cum ar avea un Audi, dar parca BMW-ul i se pare mai misto si ar da o tura cu el prin oras daca ar avea ocazia.

| paramore a răspuns:

Pai iti zic eu, dar nu sunt baiat... ei toti le spun iubitelor:draga mea u esti cea mai frumoasa, bla bla bla, si cand vad una pe strada mai dezmatata le curg balelelaughingsi comenteaza ca ce buna e, ce ar mai face ei cu ea,***laughingsi cand sunt cu iubita zic:vai ce fata are, nu m-as uita la ea nici beat! asa iubitele lor sunt multumitelaughingbine, acum am exagerat, nu toti fac asa, dar majoritatealaughing