| AnNyşK a întrebat:

Baietilaughingv-ati putea imagina viata fara fete/femeirolling on the floor? Cum ar fi?hee hee

14 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Nu ar fi.

| cOnTexT a răspuns:

Am f**te babe smug, glumesc! Iti dai seama ce ar fi cu papusile din sex shopuri! S AR VINDE CA PAINEA CALDA love strucklove struck

| adi4ever a răspuns:

O lume plina de poponari...

| Cjay a răspuns:

Iti dai seama ce mistorolling on the floor)... da nu te'aai intrebat ce ar face fetele daca nu ar fi baietismug:devil))

| AnNyşK explică:

Aoleeoo Danrolling on the floor

| AnNyşK explică:

Uite Caludiu ca sa iti fac pe plac le adresez intrebarea cu baietii la fetehee heelaughing)

| andreii2 a răspuns:

Nici nu vrea sa ma gandescrolling on the floorDaca nu ar mai fi fete, in maxim 100 de ani nu ar mai fi oameni pe pamant...

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Aceasta intrebare isi cunoaste sigur raspunsulbig grin fara fete nu ar mai exista viata pe pamant xD

| madytza_7574 a răspuns:

Plina de gay probabilrolling on the floor ca o sa ajunga sa se f... intre eilaughing ca daca nu mai au fete sau femei ce sa faca si eilaughing

| MaDuulicii a răspuns:

Si viata fara baieti.probabil mai buna nu am mai avea dupa cine sa plangemlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesclaughing

| Danιel a răspuns:

Va fi Gayfest laughing. Iti dai seama ca nu ne-am mai inmulti...

| Syka93 a răspuns:

In viziunea mea daca nu ar fi femei nu ar fi nici idea de sex iar noi baietii am fi ff ca nu ar mai avea cine sa ne faca zile amare, peri albi si toate cele, am sta la bere si ne.am uita la meci toata ziua si ar fi ca big grin(bine in idea sa nu existe pers gay)

| Loverman a răspuns:

Am gasi noi o cale de a ne inmulti chinezu ala barbat cum a nascut deci se poate