| AnNyşK a întrebat:

Fetelorbatting eyelashesAcum cateva min in urma am adresat o intrebare numai pentru baieti daca si-ar imagina viata fara noi, cum ar fihee heeAcum va intreb eu pe voi ca unul din el a sp ce ne-am face noi fara eilaughingdeci intrebarea suna asa:
-Fetelor, v-ati putea imagina cum ar fi viata fara baieti/barbati?
Cum ar fi?laughing thinking

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca n-ar exista barbatii ar disparea o jumatate ce nu poate fi umpluta de nimeni!

Dragostea unui barbat nu poate fi inlocuita!

19 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Întrebarea asta naşte mereu dezbateri inteligente dar şi răspunsuri patetice. Oricum, dragă AnNyşK, n-ai vrea, mai întâi, să scrii tu corect? "sp", "cateva"... ce-s alea? Căci sigur nu-s cuvinte în limba română!
În altă ordine de idei, răspunsuri patetice gen "femeile se pricep la orice iar bărbaţii sunt limitaţi" sau că "suntem idependente şi ne-am descurca" îmi crează un amuzament teribil.
Tare-aş fi curios să ved femei miner, dulgher, tâmplar, lucrător pe platformă petrolieră sau zidar, şantierist sau tinichigiu. Toate astea, sunt muncile de bază mulţumită cărora societatea actuală există în această formă.
Ca să nu mai vorbim că în afară de Marie Curie şi Ana Aslan, marile descoperiri nu aparţin femeilor.
Aşadar, într-o lume fără femei nu ne-am putea înmulţit dar, socialmente vorbind, o societate n-ar avea prea mult de suferit dacă nu ar mai fi femei. Ei iaca, o lume fără pictoriale sexy, o lume fără bani cu nemiluita cheltuiţi pentru cosmetice, o lume fără stări de spirit de PMS, etc.
Dar o lume fără bărbaţi? În cazul ăsta sunt 100% de acord cu onutzulaughing.
Numai bine.

| Crisu a răspuns:

Pai suntem independente deci am supravietsuii si ne.am descurca si singure. dar acum sa privim din alt unghi, sa ne iubim noi fetele intre noi, ar fi aiurea.adica nu ar fi bine, dar am putea trai si fara ei.

| Razvan a răspuns:

Cred ca m-as sinucide intr-o lume plina de femeiI don't want to see
Numai magazine, cofetarii, numai dulcegarii patetice, numai gandire artistica...boringstraight face
Prefer o lume fara femei, decat una fara barbati
Si la naiba, is fata. Dar nu ma caracterizeaza semnulbatting eyelashes ci phbbbbt

| NickiMinaj a răspuns:

O lume fara kongeriket si indivizi de genul? day dreaming PRO! O lume fara BARBATI? Nope...

| doinitza12 a răspuns:

Pai daca logic n-ar ma fi veata pe pamint pentru ca nu ar aparea noi generati ...asa ca daca nu sunt fete sau daca nu sunt baieti nu ar ma fi viata. dar mii m-ar fi mai fain fara baieti

| AnNyşK explică:

Dragul meu kongeriket sau draga ca nu stiu ce estihee hee In primul rand scriu cum vreauwinking daca prescurtez e pb meawinking

| crysty08 a răspuns:

Imi cer scuze ca intervin da sunteti independente si aveti nevoie de noi cum si noi avem de voi una e cand te saruta usor prietenu alta e cand doar iesi al un suc cu fetele e plictisitor sa faci asta mereu si apropo muncile grele sunt facute de barbati deci multe nu ati avea daca nu ar fi barbati pe cand nici noi nu am avea multe afara femeie ne complexam uni pe alti asa ca iubitiva mult parteneri/partenerele v-am pupat:*

| JelLy_3370 a răspuns:

E greu eu una cred ca nimic pentru ei nu ar fi bine nimic pentru noi.adica sa ne gandim ca o fata/femeie nu poate sa "se inmulteaca" sa zic asa singuralaughing si la fel pentru barbati si o femeie nu poate singura nu stiu, sa mute o mobila, sa repare nu stiu ce chesty.parerea meabig grin

| Essence a răspuns:

Pai nu ar fi nici rau nici bine.
cam pe la mijloc.
adica ORICUM AM SUPRAVIETUI.
batting eyelashes

si de fapt este "ce s-ar face ei fara noi".
pentru ca femeile se pricep la orice, pot face orice pe acest pamant in timp ce barbatii sunt limitati in unele actiuni.

deci.
ei nu pot trai fara noi.

take care.happy

| Myladdy a răspuns:

Perfecta!rolling on the floor

| UniQue_1752 a răspuns:

Plin de Sex`Shop-uri`!batting eyelashes

| fantasy01 a răspuns:

Pai baietii sunt jumatatea noastra si fara ei nu suntem complete

| MihaelliQue a răspuns:

Chiar daca barbatii, uneori, sunt niste idioti, niste porci...si in multe alte felurilaughing. n`am putea trai fara eiwinking!
Chiar daca ne fac sa suferim, tot ei ne fac sa tremuram de fericire.Chiar daca ei ne fac sa plangem, tot ei ne readuc zambetul pe buze! Si sunt printre cele mai importante persoane din viata noastralove struck! Asa ca vrem, nu vrem, avem nevoie de barbati si prin urmare si ei de noi :*!

| KatherineSparks a răspuns:

N-ar fi okay. În ambele cazuri. Consider (,) c-am fii în aer fără ei. Noi îi distrăm pe ei, ei ne distreză pe noi.
La alt nivel de gândire, ar fi imposibil! Adică, îmi iubesc tatăl foarte mult şi evident, eu n-aş fii pe aici fără 'contribuţia' lui happy

| MaDuulicii a răspuns:

:-s.nu vreau sa ma gandescstraight facear fi naspa.batting eyelashes.dar intr-un fel ar fi si bine ca nu am mai avea de ce sa suferim si pentru cine sa plangembatting eyelashes)

| ButIsMyTime a răspuns:

Hmmthinking
Pai baietii sunt gelul de dus si noi apa laughing nu poti sa te speli fara gel de dus si nu poti sa te clatesti fara apa laughingthinking
=>barbatii/baietii nu pot trai fara femei/fete si nici viceversa

| MaRYsCumpY a răspuns:

Pai n-ar fi bine pentru ca in momentele grele baiatul care te iub iti mai da o mana de ajutor si normal ca iti este de mare folos. Si din moment ce te iub cu adev tear proteja mereu ca sa nu patesti ceva asa ca niciodata sa nu ne gand ca am putea traii fara baietiibatting eyelashes

| Loverman a răspuns:

Gasim noi o cale stai tu linistita cum chinezu ala barbat a nascut deci se poate

| Loverman a răspuns:

Stai linistita ca se poate si fara cum chinezu ala a nascut deci ca urmasi sa nu ne facem problemerolling on the floor