| lovelz a întrebat:

Baieti va plac fetele cu parul prins intr-o coada la spate? Sau nu are importanta? FUNDA.

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Nu are importanta.
Este alegerea ei cum isi face parul. Eu consider ca daca te atrage o fata, te atrage asa cum este.
Este foarte urat ca un baiat, sa ii spuna unei fete: ca nu are parul prins bine sau ca nu este inbracata cum ii place lui, etc...

7 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Mie imi plac alea chelioase.

| Maxxie a răspuns:

Mie unul imi place sa fie desprins pe langa fata asa e fain happy

| RAY a răspuns:

Nu ma intereseaza, eu ma uit la fata, sani, fund, apoi daca are creier in cap

| cristi62 a răspuns (pentru RAY):

=) nu cred ca esti singurullaughing)

| cristi62 a răspuns:

Heyy:* nu are importanta happy depinde cum vrei tu, incearca sa fi naturala happy paa

Răspuns utilizator avertizat
| SASergiu a răspuns:

Baietilor [asta e parerea mea] le plac fetele "naturale" adica mai bine nu iti prinzi parul noua[baieilor sau doar mie] ne plac fetele cu parul desprins. Sper ca am aceeasi parerea si cu ceilalti baieti