| IamJoKeR a întrebat:

Baieti, vi s-a intamplat sa oferiti flori si ciocolata unei fete si aceasta sa le accepte si apoi sa le arunce la gunoi in fata voastra? Dupa toata experienta asta neplacuta, am ramas cu un gust amar. Ma intreb daca vrodata o sa gasesc si eu o fata normala pe planeta asta?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ar trebui sa iti limitezi experienta la o singura nesimtita care nu a apreciat gestul tau si sa o proiectezi pe orice fata, zicand ca toate sunt la fel.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este suparata pe tine si are motive serioase, da, este un gest normal de respingere.

| IamJoKeR explică (pentru Violleta2022):

Si daca eu nu am facut absolut nimic sa fie suparata?

| Violleta2022 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Nu am idee odata ce nu scrii in ce circumstante ai agatat-o, de cat timp o cunosti, ce ai discutat cu ea, ce ti-a raspuns, de ce te-a refuzat si de ce a avut reactia asta,

| Violleta2022 a răspuns:

Cand greseti masiv fata de fata si ea-ti spune ca nu te mai vrea, nici o tona de ciocolata sau flori nu te mai ajuta sa o recastigi.

| relian a răspuns:

laughing aia da tanti Violeta, bv ai scris frumos despre intimplarea ta, serios, e frumos cum ai scris, de asemenea cum ai gindit, asa este omu gelos nu se mai face bine niciodata, asa ca ai procedat f bine.Dar banui ca nu aveai 15 ani laughing aveai ceva ani buni si experienta, ca la 15-24 de ani nu prea faci chestii asa.

Scuze ca scriu aici, dar tanti violeta m-a blocat, ea stie de ce, eu apreciez oameni cand spun ceva bun sau frumos, dar le atrag atentia atunci cand gresesc.

Ea m-a blocat cred ca nu am fost eu de acord cu ea in ceva discutii, are sin ea chestii nu prea bune, ea, ray, sadrian, daca nu esti de acord cu ei, pac pac esti deja blocat laughing

| anonim3248 a răspuns:

Tu ești cel care nu a știut cum să procedeze cu florile și cu ciocolata.

| anonim3248 a răspuns:

Fata aia trebuie să se despartă de tine că tu nu ai știut cum să te porți la întâlnirea cu ea.

| IamJoKeR explică (pentru anonim3248):

Vorbesti prostii in necunostinta de cauza

| Miruna333 a răspuns:

Cu siguranta nu a facut asta de nebuna, a avut motivele ei laughing Si da, nu toate fetele de pe planeta asta iti vor arunca florile la gunoi, daca da, incearca alta planeta

| Robert2526 a răspuns:

Haha nu am auzit niciodata de asa ceva. Unde naiba ai gasit-o? Cumva pe langa un spital de psihiatrie?

| IamJoKeR explică (pentru Robert2526):

Spitalul de psihiatrie numit TPU?

| KingOoO a răspuns:

Inainte ofeream si eu flori si ciocolata unor fete care stiam 100% ca sunt singure.
Unele apreciaza si dupa iti zic clasicul "am prieten".

Consider ca nici o fata nu merita flori sau sa pui suflet in ea.