| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte curios sunt baiat! Unii baieti de ce au succes la fete, si altii nu? Care este parerea voastra este vorba si de noroc? Bn stiu, ca unii sunt mai prostuti ok, da cine nu, si tot nu ii iese? De ce? De multe ori ma intreb si nu gasesc raspuns? Oricum sarbatori fericite pentru toata lumea!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Din cauza aspectului lor fizic, singurul lucru care atrage sexul opus este aspectul fizic restul sunt povesti, sunt baieti inteligenti dar singuri uni si bogati da trebuie sa plateasca pentru sex sunt multi baieti cu o personalitate exact ca ceea ce spun fetele ca vor ei sunt in zona prieteniei, o fata de ce baga banii in fizicul ei ca apoi sa devina oarba pentru sexul opus? Cei frumos si la dumnezeu i place asta e adevarul, prima impresie e aspectul fizic atat, ia vezi tipi aia populari nu sunt frumosi? Eu urati si gigolo n-am vazut in viata mea

6 răspunsuri:
| AlinSiAtat a răspuns:

Un barbat care are incredere in el insusi, oricum ar arata, mereu o sa aiba mai mult succes fata de unul neincrezator in propriile puteri.

| RAY a răspuns:

Cunosc un tip care are 2, 3 iubite baiatul nu e bogat nu are asa zis suflet de aur, e un tip normal dar e frumos

| LoveSleep a răspuns:

E de noroc. E ca la 6/69 nu bagi, nu scoți nimic, nu te gâdilă. Stai așa, ca nu e buna comparația.

| Nemessys a răspuns:

Norocul nu are treaba cu asta. (nu prea mult). Dar in ziua de azi toata lumea (atat baietii cat si fetele) cauta ceva mai bun, mai frumos... Daca esti frumos(a) ai de 100 de ori mai mari sanse decat unul care este bine educat, destept si cu suflet bun. Baietii sunt ceva gen : Ia uite-o frate pe asta... MAMAAA ce cur are. Si gata ABRA CADABRA, se indragostesc de acea persoana. DE CE? Deci chiar nu conteaza ce-i place si ce nu-i place? Numai formele? (curul, tate si bineinteles fata, care fata e data cu o tona de machiaj) Adica ok inteleg, e asa si asa dar fata aia e buna numai pentru o noapte sau pentru o anumita perioada nu e buna ca nevasta.
Iar fetele: awwwww

| NAT0 a răspuns:

La prima chestie de lovesti de carcasa de carne adica de fizic. Dupa fizic trebuie sa fie in stare sa lege 5 cuvinte. Si apoi conteaza ce simte.

| dianainsta01 a răspuns:

Cred ca e mai mult vorba de sarm, unii baieti sa intampla sa aiba acest sarm ce ii face sa para foarte siguri in tot ce spun, si totodata independenti etc. sau poate alti baieti are sunt timizi nu-si dau seama ca sunt de fapt interesanti, e mult de vorbit pe aici.