| twingle a întrebat:

de ce unii baieti ofera flori si dc altii nu? baieti... dc oferiti flori? fundita cel mai bun raspuns tongue. multumesc

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Florile dupa mine se ofera persoanelor speciale, e o dorinta de a aduce un zambet pe buze celeilalte persoane si a-i arata aprecierea ta.

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Pentru ca fetelor le place...si ma intrebam eu dc so suparat atunci ca i-am dat o garoafa...nu stiam ca garoafele se dau la inmormantarilaughing, na de acum stiu macar

| 5123fsda a răspuns:

Poi unii sunt mai romantici si alti nu stiu ca poate pentru o fata acest mic gest conteaza... Funda tongue?

| MsGossier a răspuns:

Poate consta ca unii baieti isi stimeaza si isi respecta prietenile.si doresc sa le de sentimentul asta de bucurie prin acest buchet de flori
este un gest ff frumos si apreciat mult de o fata

| salexandrui96 a răspuns:

Pentru ca asa trebuie thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca unii mai si dovedesc prin fapte nu doar vorbe ceea ce simt, asta daca simt bineinteles.

| VGC a răspuns:

Baieti care dau flori ii ador.dar cei care nu se zgarcesc macar sa dea 1.5 lei pe o garoafa(mentzionez ca garoafa se da la inmormantare) sunt prostii. Fundoi? UUUUU chitrosiii

| catalin_7655 a răspuns:

Io ofer **** nu flori