| adriana1991 a întrebat:

Baieti vi se pare atragatoare Meghan Markle?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Deși sunt fată... Sincer, n-aș zice atrăgătoare, are o figură dulcică care transmite o stare de bine, dar nu ai zicea că o poți numi sex simbol, ceea ce cred că te referi tu prin întrebare. Pare mai degrabă genu pe care o iei acasă de nevastă și simți nevoia să o protejezi că e mică și fragilă decât să ai fantezii cu ea laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Subscriu.
Aratã de un 7-8 perfecta pentru a fi luata de Nevastalaughing

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Deloc, nici macar in suits nu m-a atras.

| corbulalbrosu a răspuns:

Meghan Markle ca femeie NU prezinta acel sarm irezistibil care sa-i faca pe barbati sa exclame expresia : wowowoooow, atunci cand isi face aparitia. Este mai degraba o femeie cu totul ''comuna'' care probabil este agreabila in felul ei. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

E frumusica dar speram sa aiba un bust mai generos.

| Plato a răspuns:

Nu

| Dismally a răspuns:

Nu prea. Adica nu este o femeie urata dar sunt altele mult mai atragatoare, la ea nu vad nimic deosebit.

| Dalmore a răspuns:

Obisnuita.

| Justme1997 a răspuns:

Eu o consider foarte frumoasa.

| TheGentleman a răspuns:

Nu, e urâtă cu spume, bleah.

| Adrian7art a răspuns:

Foarte frumoasă nu neaparat..atrăgătoare poate da
Nu e nevoie sa fii un sex simbol ca să fii atrăgătoare..ci foarte feminină..inteligentă.etc etc

| Preajmk a răspuns:

Mie nu