| lyTTTT a întrebat:

Pentru baieti:-s. Voua vi se pare ca o fata daca e mai plinuta, ceva gen are picioarele mai grosute si este mica de inaltime, vi se mai pare atragatoare? multumesc anticipat! :*

16 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Astia d mai sus cred ca daca nu arati ca Sharapova nu esti ok. Eu am avut mereu picioarele mai grosute dar am 1, 77 deci sunt inalta. Sincer fetele scunde tot timpul sunt mai grasute la picioare.

| negru30 a răspuns:

Slab sau gras - esti frumos oricum - si pentru fete si pentru baieti este valabil

| iEmonel a răspuns (pentru negru30):

Sa ai o nevasta de 3 ori cat tine si cu par pe tate.

| negru30 a răspuns (pentru iEmonel):

Sanatoasa sa fie pentru ca este a mea nu a ta

| iEmonel a răspuns (pentru negru30):

Si sanatoasa sa fie...

| negru30 a răspuns (pentru iEmonel):

Sanatoasa - sanatoasa - ha ha ha

| faaalyoana a răspuns:

Mie mi se pare atragatoare o fata subtire inaltutza feminina
picioare grasutze neahhhh...

| Michael54654654 a răspuns:

Nu!
O fata trebuie sa fie de obicei slaba si de inaltime medie.

| iEmonel a răspuns:

Nu

| lyTTTT explică:

Http://www.revistaciao.ro/......26689.html
ceva de genu (ca la crina matei)

| lyTTTT explică:

nu exagerata de grasa ma straight face doar putin adica nu slaba slaba ci doar putin mai grosute picioarele atat :-s deci? :d

| lyTTTT explică:

Deci? sa fie undeva la 50-60 kg, da mica de inaltime rolling eyes

| Fanatic a răspuns:

Sincer nu

| Ichigo a răspuns:

Frumusestea e invers proportionala cu inteligenta... cand una urca, cealalta scade... faceti si voi un calcul, vedeti cine ar avea mai mult succes in viata, tinand cont ca frumusetea nici macar nu tine asa mult, oricand se poate intampla ceva gen accident sau boala de piele.

| baal24 a răspuns:

Nu-i nimic daca e mica de inaltime, dar excesul de greutate nu e sexi pe nimeni. Un pic de activitate fizica si o alimentatie judicioasa ar fi binevenite.

| BootsToAsses a răspuns:

Depinde cat de grasuta