| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, voi ce apreciati : o fata care si-a inceput viata sexuala mai devreme sau una care este mai in varsta, dar virgina?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Am tot respectul pentru o fata care isi pastreaza virginitatea cat mai mult si ma dezgusta toate maimutele astea care isi incep viata sexuala de pe la 14-15 ani si mai asteapta si aplauze pentru asta. Ele nu isi dau seama sau poate nu le pasa ca sunt doar niste curve, daca se gandesc la poola de la o varsta atat de frageda. Nu voi aprecia niciodata o curva.

9 răspunsuri:
| VacutzaRoscata explică:

Wish,daca esti virgina te lasa baiatul din start? m-ai facut sa rad
daca esti virgina o sa vrea sa faca sex cu tine straight face daca fata va vrea,o sa faca sex impreuna si gata dar daca nu, el nu o iubeste si o va parasi iar daca o iubeste o va astepta pana va fi pregatita, nu stiu cum ai putut spune asemena prostie

| VacutzaRoscata explică:

BibiBya,alea despre care vorbesti tu se numesc prostituate, curva e ce a zis el

| IRI_5028 a răspuns:

Aia mai in varsta da nu neaparat fiindcai virgina da alea care sia inceput viata sexuala mai devreme e cel mai probabil o curva.

| YouAreTheBest a răspuns:

As prefera ca sotia mea sa fie virgina! happy

| Treble995755 a răspuns:

Eu prefer dezvirginata nu conteaza varsta dar stii de ce? pentru ca de exemplu ne cunoastem bine vb de ex stai la mine acasa.si o sa vina vremea cand va trebuii sa facem si sex si te trezesti tu in ultima clipa.pai stai ca eu sunt virgina si iti dai seama ca te lasa baiatul din start ...parerea mea dar tu faci ce vrei big grin

| Looovely a răspuns:

Mda.pacat ca tu esti cam prostuta.sa nu zic proasta.waiting.
La varsata ta de 10 ani cred ca ar trebui sa pui intrebari ge genul: de unde pot cumpara o papusa barbie sau pe ce canal e desenele x. Dar vad ca tu ai cu totul alte gusturi decat un copil normal de 10 ani pentru ca asta esti, un copil.Iar pe copii n-ar trebui sa-i intereseze sexul.rolling eyes!
Si mai documenteaza-te si tu daca tot esti atat de interesata de subiectul asta.pentru ca o fata care-si incepe viata sexula la 14-15 ani nu e o curva. daca o face cu baiatul pe care-l crede potrivit si cu care are o relatie stabila.Si curva nu e neaparat cea care o face pentru bani deoarece exista si fete care umbla cu 1000 de baieti, care se culca cu toti de la 14 ani si care sa n-o faca pentru bani asa ca nu confunda lucrurile.happy.
Iti urez ca la 11-12 ani sa mai fii inca virgina^_^.Ai grija.straight face. Chestia asta te marcheaza pe viatastraight face.

| BibiBya a răspuns:

Wildthing daca o fata isi incepe viata sexuala la 15 ani nu inseamna ca este curva, definitia cuvantului este cu totul alta. Fetele care isi ofera trupul pentru bani pot fi numite curve.Parerea mea este ca ar trebui sa te documentezi inainte sa spui astfel de prostii.

| calin21 a răspuns:

Eu le apreciez amandoua tipurile dar in situatii diferite daca asi fi intr-o relatiie cu o fata de ceva timp as vrea sa fie virgina

| XyZloVeYou a răspuns:

Paii eu as faceo cu uan de 101 de ani laughing e super bunalaughing cand o.laughing ii acde dinti laughing ahh ma excita