| anonim_4396 a întrebat:

Băieţi, voi ce aţi alege? O blondă spălăcită cu părul drept, ochii, căprui şi *****, sau o brunetă cu părul creţ, ochii albaştrii şi decentă?

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Era o întrebare strict pentru băieţi, dar în fine...

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Am specificat.O blondă ***** sau o brunetă decentă.Dar văd că majoritatea ar alege blonda.

| Klepto a răspuns:

De gustibus non est disputandum.
Fiecare cu preferintele sale.
***** pentru tine, perfecta pentru altii.

| BlancaFantasma a răspuns:

Inimii nu`i poti poruncii.cu asta am spus tot.baietii nu tin cont de faptul ca o fata e decenta sau *****. daca e"buna" blonda atunci e clar pe care o alege.Asta in cazul in care avem de`a face cu baietii care nu au sentimente si vad in orice fata un simplu obiect pe care vor sa-l aiba in pat. DAca ne referim la baietii care in afara de fizic arunca o privire si la sufletul fetei adica incearca sa o cunoasca mai bine,sa vada cum gandeste, ce idealuri are, atunci lucrurile stau altfel.totusi baietii acestia cuminti care nu vor doar SEX abia se mai intalnesc.si totusi exista dar probabil sunt deghizati in haine de baieti rai pentru a face impresie bunalaughing Pe scurt:noi nu stim ce ar putea alege un baiat.banuiesc ca nu esti bruneta si bolnda e o fata care iti este "rivala".tot ce poti sa faci e sa ai incredere in tine si atat. daca baiatul respectiv o alege pe cea blonda, atunci e clar ce fel de baiat e, nu`i asa? bafta! si nu mai suferi atat dupa baiatul de care ai scris in intrebarile precedente!happy

| summer12 a răspuns:

Daca sunt frumoase amandoua, alege in functie de caracter tongue

| NuExista a răspuns:

Hai laaasa'ma acum asa le'ai spus.ca si cum ai intreba un om 'vrei mancare dietetica.cam fara gust, sau doresti friptura cu garnitura? '

Si daca ai avea de ales intre o nevasta blonda cu par drept dar care stie sa faca mancare,stie sa faca tot ce trebuie, inteligenta si o bruneta cu par cret, ochi albastri da care a trecut prin pat la mai multi decat si'ar imagina vreodata mintea ta.tu ce ai alege? Mna spune.

Cea de care'ti place e o bruneta si atat. laughing)

| morenaRox a răspuns:

Nobody4Nobody sa stii ca si brunetele sau roscatele pot fii tarfe ( banuiesc [,] ca la asta te-ai referit )winking Nu doar blondele... Nu conteaza culoarea parului ci caracterul acelei persoane.

| lovelife_4032 a răspuns:

Depinde de blonda mai unele sunt istete mai stiti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fizic îmi plac fetele crețe tongue

| adacristea23 a răspuns:

Alege dupa caracter fa un test
pentru ele

| Esmesimy a răspuns:

Pai nu prea se judeca o persoana dupa culoarea parului, tenul "spalacit" ...depinde de gusturi, si in primul rand depinde de caracterul celor doua fete.
E o intrebare ciudatica oricum laughing

| Alex_9797 a răspuns:

Blond:X